ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!! ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!! 06 ЛЮТОГО О 16-00. З ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ!
Спорт

Першість області зі швидких шахів серед студентів коледжів
26-27 лютого на базі Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету пройшли змагання обласної першості серед студентів коледжів Запорізької області зі швидких шахів. Особисто-командні змагання, в яких взяло участь дванадцять коледжів, пройшли за класичною коловою системою.

Перший день виявив перших лідерів - команди Токмацького механічного технікуму, Запорізького металургійного коледжу та Запорізького електротехнічного коледжу не програли жодної партії. На жаль, наступного дня токмачани не змогли приїхати на змагання та посіли у турнірі лише десяте загальнокомандне місце. З однією поразкою завершили перший день змагань Запорізький авіаційний коледж, Запорізький будівельний коледж та Запорізький коледж радіоелектроніки.

Головною ж інтригою другого дня обласної першості стали зустрічі між командами Запорізького металургійного коледжу та Запорізького електротехнічного коледжу. До останнього туру команди не втратили жодного очка і мали рівні шанси на перемогу у турнірі. В очній зустрічі команда майбутніх «металургів» у складі Артура Абрамяна, Дмитра Яблокова та Євгенії Бейдик (які до речі, отримали перші місця і в особистій першості) переконливо перемогла гравців електротехнічного коледжу Владислава Жогло, Івана Костика та Олену Вєльчеву (відповідно третє та два других місця у особистій першості).

Отже, перше місце – за шахістами Запорізького металургійного коледжу Запорізької державної інженерної академії(22 очки), другою стала команда Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету (20 очок), «бронзу» турніру вибороли студенти Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка (18 очок).


 
 


 
 

Стали чемпионами среди команд техникумов и колледжей Запорожской области в 20-й раз
В период с 05.11.2014 г. В Запорожском металлургическом колледже ЗГИА прошли областные соревнования по баскетболу среди студентов ВНЗ I-II уровня аккредитации. В соревнованиях приняли участие 8 команд. Всего 96 участников. Соревнования прошли на высоком организационном уровне.

В результате проведенных игр места распределились следующим образом:

I место – команда ЗМК ЗГИА;

II место – команда Запорожский электротехнический колледж ЗНТУ;

III место – Запорожский гуманитарный колледж ЗНТУ.


Следует сказать большое «спасибо» руководству колледжа ЗМК ЗГИА и кафедре физвоспитания за созданные хорошие условия для проведения соревнований.

скачать софт
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМК
Розклад дзвінків
Погода