фізико-математичних дисциплін

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(02.03.2020-06.03.2020)

02.03. Понеділок

1. МІФ-вернісаж. Виставка газет (групи 1 курсу).

Відкриття предметного тижня почалося з виставки стіннівок. Так як джерелами емоційного і естетичного впливу математики і фізики на студентів є універсальність застосувань, досконалість мови, романтичність її історій, цікаві завдання. Все це студенти відобразили в своїх шедеврах.

2. Усний журнал "Цікаві факти про видатних математиків".

Студенти з великим інтересом "зазирнули" в дитинство окремих видатних математиків.

3. Математичний турнір "Ерудит" серед студентів першого курсу.

В турнiрi «Ерудит» взяли участь команди груп першого курсу: ТТ-19, Е-19, М-19, ЗТ-19.
Захід пройшов у таких номінаціях : “Підказки” , “Хто швидше” , “Показалки “, “Утвори слова”, “Вгадай прислів’я”,"Анаграми"та інш. Неабиякий азарт учасників проявив конкурс “Магічний квадрат”  Дюрера.  Останнім був конкурс капітанів, в якому необхідно було розв’язати одну із “Задач Ейнштейна”. А вболівальники поринули у світ Великих чисел: ”Googоl та googоlplex“. 
Перше місце посіла  команда гр. М-19.

03.03. Вівторок

1. Музика числа 𝜋.

Одним з найбільш загадкових чисел, відомих людству, безумовно, є число 𝜋. Окрім історії цього числа, студенти слухали Музику математики, а саме, як звучить число 𝜋.

2. Конкурс з фізики: "Хто зверху: хлопці чи дівчата?".

В цьому заході взяли участь студенти групи ТТ-19.Ведуча турніру, Кошутіна Л.Л, запропонувала учасникам ряд конкурсів як для дівчат, так і для хлопців. Вболівальники теж долучилися до конкурсної програми, допомагали своїм улюбленим командам: розповідали цікаві факти з життя великих фізиків, вірші про фізику як науку. Конкурсні завдання тісно перепліталися з математикою, оскільки фізика – це «мова математики». Перемогла у цьому двобої все ж таки команда дівчат.
Проведення даного заходу розширило кругозір студентів, загартувало почуття колективізму та дух суперництва.

04.03. Середа

1. Інтелектуальний конкурс з інформатики.

Викл. інформатики Сечин А.С. провів заняття в гр. МЕПС-18 у формі інтелектуальної вікторини. Така форма заняття "занурює" студентів у процес гри, зацікавлює інформатикою, інформаційними технологіями, формує вміння працювати «сам на сам» зі своїми знаннями, очікує на несподіваний результат від колективної чи індивідуальної праці, забезпечує необхідні емоційні умови для розвитку особистості. Студенти змагались в номінаціях: "Ловець слів", "Ерудит-лото", "Перевертні", "Інтерактивна вікторина".

2. Олімпіада з фізики.

3. Конкурс художників.

В конкурсі художників взяли участь  студенти груп Е-19 та МЕПС-18. Користуючись декартовими координатами,  їм потрібно було відобразити певний об`єкт.  (символ 2020 -го року- МИШУ) .Студенти працювали iз задоволенням!
А потім  влаштували виставку  робіт  і побачили там не тільки "Мишу", але і декілька білок, кенгуру, бульдога, білі риски, крапки, ...Що тут скажеш- творчі люди! 
Після огляду робіт, студенти разом з викл. Бєліч Н.Л, провели аналіз  робіт,  помилок і ще раз дійшли висновку: лідер всіх  помилок  - неуважнiсть . Зробили висновок: максимальна концентрація – це ВСЕ! І, особливо, під час ЗНО!
Переможцем  конкурсу  став Самойленко Максим ( гр.Е-19). Його робота- бездогана!

05.03. Четвер

1. Відео-презентація: "Історія розвитку комп`ютерних технологій" (на уроках інформатики).

2. Математична гра: "Цікава математика".

В математичній грі " Цікава математика" взяли участь  слухачі  підготовчих курсів.  Викл. Нестеренко К.М. переконала учасників, що математика- це ЦІКАВО!  З інтересом  учні слухали " Цікаві математичні факти" та розв`язували "Старовинні задачі", вгадували" Геометрію навколо нас", оцінювали "Математичний вернісаж". Охоче брали участь у конкурсах: "Ребус", "Вгадай відповідь", " Хто швидше?" та інш.

  

06.03. П’ятниця

1. Математичний турнір "GeoGebra".

GeoGebra – вільно-поширюване динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.
Крім того, програма GeoGebra володіє великими  можливостями для роботи з функціями  за рахунок команд вбудованої "мови".
В турнірі  "GeoGebra" взяли участь команди  груп М-19, М-18, ОМП-18.
Команди спробували себе авторами підручників, склавши системи лінійних рівнянь, розв’язали систему графічно, створили переріз куба, та елегантно привітали зі святом 8 березня всіх жінок.



2. Підведення підсумків предметного тижня.

06.03.2020р. відбулося закриття тижня ЦК фізико-математичних дисциплін. Проведення заходів предметного тижня – це своєрідний творчий звіт викладачів, підготовлений і організований у тісній співпраці зі студентами. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Новини

 GeoGebra.

Необхідною умовою підвищення якості математичної освіти є активне використання в навчальному процесі інформаційних програмних засобів математичного спрямування, зокрема, програм динамічної математики. 
Програми динамічної математики( СДМ) реалізують ідею динамічного оперування математичними об'єктами. Для розв’язування задач стереометрії зручно використовувати  інструментарій програми GeoGebra.
Наочна аксіоматика стереометрії разом з GeoGebra – ефективне поєднання фундаментальних знань і сучасних технологій.

 

 

________________________________________________________________________________________

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(25.03.2019-29.03.2019)

25.03. Понеділок

  З 25 по 29 березня  в  коледжі проходив тиждень  комісії фізико-математичних дисциплін. Цього разу загальна ідея тижня звучала так: "Математики - мозгують!  Фізики - жартують! Інформатики - єднають та дивують!"

1. МІФ- вернісаж. 

 Тиждень комісії розпочався з цікавого та яскравого "МIФ-вернісажу" в холі коледжу. На вернісажі, організованому Нестеренко К.М., були "виставлені": годинники-тренажери, логічні задачі, "мозго-тести", неймовірної краси фрактали, тематичні жарти з життя відомих фізиків. "Математичні цікавинки" цього дня лунали в усіх аудиторіях математики.

   

2. Усний журнал "Цікаві факти з математики". 

Студенти дізнались про цікаві факти з математики зокрема той факт, що Теорему Піфагора називали «ослячим мостом»,  що цифру 7 вважають священною, бо на сторінках Біблії вона зустрічається 160 разів, а  мить — це одиниця години, яка триває приблизно соту долю секунди, та ін.

3. Конкурс "Подорож у світ Ребусів". 

 25 березня викладач Бєліч Н.Л. провела із студентами груп  першого курсу "Подорож у світ РЕБУСІВ". Студенти успішно розгадували  і створювали ребуси, подорожуючи країнами: Математика. Фізика.  Інформатика.  Переможцями стали команди груп: ТОРРС-18 (I місце), ОПЗТ-18 (II місце); М-18 (III місце). Студентам дуже подобаються такі заходи, адже вони дозволяють невимушено, в ігровій формі, виявити свої здібності, проявити вміння аналізувати, логічно мислити, проявити гнучкість і кмітливість, творчі здібності, командну працю.

      

26.03. Вівторок

1. Олімпіада з фізики.

   26 березня викладачі Кошутіна Л.Л. та Приходько О.В. провели олімпіаду з фізики серед студентів  першого курсу. Кращими знавцями фізики визнано: Кайтукова Микиту (МЕПС-18) - I місце; Долю М. (М-18) - II місце; Шестопалова О. (МЕПС-18) та Євтушенка Д. (М-18) - III місце. Вітаємо переможців та бажаємо  їм подальших успіхів в навчанні! 

2. Видатні українські фізики.

Цього ж дня викладач фізики Кошутіна Л.Л. провела і інформаційну годину на тему: «Роль українських вчених у розвитку світової фізики». Студенти ознайомилися з біографіями видатних учених українського походження, почули про їх здобутки та досягнення. 

27.03. Середа

1. Фізичний вогник.

  27 березня  викладачі Кошутіна Л.Л. та Приходько О.В. організували "Фізичний вогник" для студентів груп ТОРРС-18 та ОМП-18. Разом із своїми викладачами студенти  весело і з користю поспілкувалися, поринувши у "чарівну фізику". Студенти підібрали цікаві факти з історії розвитку науки та життя найвідоміших у світі фізиків.

        

      

28.03. Четвер

1. Квест "Iнформатика єднає!"

28 березня викладачі Бехтеренко О.В та Сечин А.С. провели інформатично-математичний квест "Iнформатика єднає!" між студентами груп ТОРРС-18 та М-18. Студенти поринули у світ логіки та інформатики. Знавці інформатики демонстрували  свої знання, ерудицію, командний дух, азарт  і при цьому отримували максимум задоволення. Переможцем в інтелектуальній грі стала команда з групи ТОРРС-18. Найактивнішими студентами під час проведення тижня МІФ визнано Макаренка В. та Арабаджийського В. (ТОРРС-18).

 

      

 29.03. П`ятниця

1. "Подорож у світ Фракталів".

  29 березня  викладачі Сечин А.С. та Бехтеренко О.В. організували "Подорож у світ ФРАКТАЛІВ".

2. Підведення підсумків предметного тижня.

   29 березня  відбулося закриття тижня циклової комісії фізико-математичних дисциплін. Переможці отримали грамоти та солодкі подарунки.

 

Висловлюємо подяку всім учасникам та вболівальникам. Бажаємо подальших перемог, енергії, наполегливості та віри в себе і свої можливості.

Викладачі ЦК фізико-математичних дисциплін отримали велике задоволення від проведеного тижня, адже ще раз переконалися в тому, що у нас навчається багато розумних і гарних студентів, які в майбутньому стануть гарними фахівцями своєї справи.

_______________________________________________________________________________________________________

Новини

     26 квітня студенти І та ІІ курсів  взяли участь в заході День дівчат в ІТ, яку проводила академія Cisco Networking Academy Ukraine при Запорізькій державній інженерній академії у співпраці з ДНУ» Інститут модернізації змісту освіти» в рамках Всеукраїнскої ініціативи «STEM-весна».
     В першій частині - ігрова зона. Ми вчилися складати віртуальний десктор та опанували Cisco Binary Game - тетріс у двійковій системі https://www.crazygames.com/game/binary-game
     В другій частині була онлайн-відеоконференція, де відбулося знайомство з українськими дівчатами, які наразі працюють у Польші та Австралії. Було цікаво слухати історії розвитку та життя наших дівчат у серйозному бізнесі IT-технологій. Спілкування з дівчатами, які вже мають ІТ-кар'єру дав висновок - якщо хочеш бути інженером-програмістом, то вчи математику, фізику та англійську! Будеш не тільки програмувати, а й подорожувати. 

___________________________________________________________________________________________________________________

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(12.03.2018-16.03.2018)

_____________________________________________________________________________________________________________

Новини

Лекція з кібербезпеки

     В межах ініціативи STEM-весна 2018 Програма Академій Cisco за підтримки Інституту модернізації змісту освіти, проводить курс «Вступ до кібербезпеки». 27 березня студенти ЗМК ЗДІА долучилися до онлайн лекції з Кібербезпеки. 

 

______________________________________________________________________________________________________________

Новини

Музика числа π.

https://www.youtube.com/watch?v=IOMkTGZ6GuU
https://www.youtube.com/watch?v=aE2FlYAOU4w

 _____________________________________________________________________________________________________________

 

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(13.03.2017-17.03.2017)

ПОНЕДІЛОК  

Математичний турнір " На хвилях математики"

Виставка математичних газет " Математична мозаїка"

Конкурс " Математика на літературній орбіті"

ВІВТОРОК     Усний журнал " Відкриття 21 століття, які змінили світ"
СЕРЕДА        

Відкритий урок з математики

(викл. Нестеренко К.М.,група ОМП 16-1/9,IV пара, ауд.3-124)

                 Усний журнал : " Цікаві факти про видатних математиків"

ЧЕТВЕР         Брейн-рінг з Фізики
П'ЯТНИЦЯ       Брейн-рінг з Інформатики

 

Підсумки тижня комісії фізико-математичних дисциплін

В рамках тижня проведено:

Олімпіади серед студентів ЗМК ЗДІА:

з математики:

І місце – Шляховський Станіслав (гр. МЕПС 16),

ІІ місце – Сідоров Данило (гр. ОТ 16),

ІІІ місце – Білоусов Станіслав (гр. ТОРРС 16).

з фізики:

І місце – Білоусов Станіслав (гр. ТОРРС 16).

з інформатики:

І місце – Шаблинський Ілля (гр.ОМП 15).

Переможці нагороджені призами та грамотами.

 

Тиждень комісії фізико-математичних дисциплін 13-17 березня 2017 р.

Математичний турнір " На хвилях математики" – 13.03.2017

Приймали участь команди шести груп першого курсу.

І місце – гр. МЕПС 16,

ІІ місце – гр. ТОРРС 16,

ІІІ місце – гр. ВСФ 16.

Всі учасники нагороджені призами та грамотами.

Виставка математичних газет " Математична мозаїка" – 13.03.2017

 

Тиждень комісії фізико-математичних дисциплін 13-17 березня 2017 р.

Приймали участь студенти першого та другого курсу.

І місце – гр. ОМП 15,

ІІ місце – гр. ОПЗТ 16,

ІІІ місце – Синиця Данило (гр. ВСФ 16).

Переможці нагороджені призами.

Конкурс " Математика на літературній орбіті" – 13.03.2017

Приймали участь студенти першого та другого курсу, які писали вірші про математику.

І місце – Муха Віра (гр. ОПЗТ 16),

ІІ місце – Гончаренко Дар’я (гр. ОПЗТ 15),

ІІІ місце – Беримець Данило (гр. МЕПС 15).

Переможці нагороджені призами.

Усний журнал "Відкриття 21 століття, які змінили світ" 14.03.2017

Проведено усний журнал, з якого студенти першого та другого курсу дізнались багато цікавих фактів, серед яких: відкрита карликова планета - "Эрида", виявлена вода на Марсі, доведена теорема Пуанкаре, виявлена квантова телепортація, глобальне потепління - швидше, ніж очікувалося і т.д.

 

Тиждень комісії фізико-математичних дисциплін 13-17 березня 2017 р.

 

 Усний журнал - "Цікаві факти про видатних математиків" – 15.03.2017

 Проведено усний журнал, з якого студенти першого та другого курсу дізнались багато цікавих фактів, серед яких: Піфагор був переможцем з кулачного бою на 58-х Олімпійських іграх, які проходили в 548 році до н. є., а потім перемагав ще на декількох Олімпіадах; Фалес був спортивним уболівальником і помер на трибуні олімпійського стадіону під час бою Піфагора; в 1940 році було надруковано книгу, в якій є 370 різних способів доведення теореми Піфагора, а серед них є доведення, яке запропонував президент США Гарфілд.

Брейн-рінг з фізики – 16.03.2017

Приймали участь команди шести груп першого курсу.

І місце – гр. ОПЗТ 16,

ІІ місце – гр. ТОРРС 16,

ІІІ місце – гр. МЕПС 16.

Тиждень комісії фізико-математичних дисциплін 13-17 березня 2017 р.
Тиждень комісії фізико-математичних дисциплін 13-17 березня 2017 р.

Брейн-рінг з інформатики – 17.03.2017

Приймали участь команди груп ОТ 15 і ОТ 16.

І місце – гр. ОТ 16,

ІІ місце – гр. ОТ 15.

Переможц

______________________________________________________________________________________________________________

Новини 

Колектив Запорізького металургійного коледжу ЗДІА вітає викладача математики, завідувача підготовчими курсами Грабко Олену Валеріївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата фізико-математичних наук.

Захист відбувся 05 лютого 2016 р. у Запорізькому національному університеті.

Бажаємо їй подальших успіхів і досягнень у науково-педагогічній діяльності, наснаги та нездоланного прагнення досягти високої мети!

скачать софт
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода