Транспортно-електротехнічне відділення

Транспортно-електротехнічне відділення

 

Завідувач відділення

 

Приходько Олена Валеріївна,

кандидат наук,

викладач вищої кваліфікаційної категорії.

 

 

Транспортно-електротехнічне відділення готує студентів за спеціальностями:

141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

273 «Залізничний транспорт»

275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)»

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» - одна з найбільш універсальних і поширених. Виконання будь-якого технологічного процесу неможливе без різних видів енергії. Головним видом енергії у всіх областях людської діяльності, завдяки своїй універсальності стала електрична. Для її використання людством побудовано безліч машин, пристроїв і механізмів.

Під час навчання студенти отримують глибокі знання в сфері виробництва, розподілу і споживання електроенергії. Наші випускники володіють навичками монтажу, налагодження та технічного сервісу різноманітного енергетичного обладнання: двигунів, генераторів, комплексних трансформаторних підстанцій, повітряних і кабельних ліній електропередач, світлотехнічного обладнання та ін.

Студенти спеціальності 275.02 «Транспортні технології (на залізничному транспорті)» знають і розуміють призначення залізничного транспорту для економічного розвитку держави; організовують транспортні потоки, спираючись на їх необхідність; розраховують вантажооберти та вагонооберти, вираховують перевізну плату за перевезення вантажів та пасажирів; оформлюють перевізні документи; орієнтуються у перевезеннях металургійних підприємств та особливостях організації їх перевізного процесу; організовують роботу станцій з виконанням поїзних і маневрових операцій.

Випускники даної спеціальності можуть працювати черговим по станції, черговим контейнерного майданчику, прийомоздавальником вантажу та багажу, товарним та білетним касиром, провідником пасажирського вагону, маневровим та поїзним диспетчером, начальником залізничної станції.

Студенти спеціальності 273 «Залізничний транспорт» можуть працювати на всіх типах локомотивів, на всіх видах моторвагонного рухомого складу; забезпечувати якісну роботу та функціонування рухомого складу; ремонтувати та обслуговувати агрегати локомотивів; реалізовувати на виробництві проектну та нормативно-технічну документацію для рухомого складу. Під час технологічної практики, працюючи на робочих місцях, хлопці та дівчата отримують гідну заробітну плату та, склавши іспити, отримують посвідчення помічника машиніста тепловоза, складача потягів.

Після закінчення навчання та отримання диплому наші студенти мають можливість вступити до закладів вищої освіти: Запорізького національного університету, Дніпровського національного університету залізничного транспорту, Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків) за скороченою програмою.

скачать софт
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода