Випускний вечір

Автор: SechAS від 5-07-2021, 15:08, переглянуло: 245

  Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною альма-матер, затишними аудиторіями, дорогими наставниками-викладачами, які упродовж чотирьох років готували студентів до самостійного життя.

  Кожного року свято Випусників  є особливим не тільки для самих випускників, а й для викладачів, батьків, знайомих. 02 липня у доросле життя  коледж  проводжав своїх  випускників - 2021.

  Всі юнаки й дівчата були щасливими та переповнені емоціями. Розділила радість свята із випускниками директор Тютюнник Л.М., яка побажала  віри у завтрашній день, надії на власні сили, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

  З вітальним словом до випускників приєднався виконувач обов’язків начальника відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Гриценко В.В., який нагадав, що партнерство ВСП «Запорізький металургійний фаховий  коледж ЗНУ» і ПАТ «Запоріжсталь» надійне та перевірене роками, тож випускників чекають робочі місця та достойна оплата праці.

  Найбільш хвилюючою була мить вручення дипломів та слова вдячності від випускників.

Святкового настрою додали виступи учасників танцювального колективу «Імперія танцю» та студентів коледжу Рикуна Д. і випускника Ужви О., ведучі – Кірієнко Т. та  Дуднік К.

  Нове, доросле життя розпочалося! Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь на добрий час!

Випускний вечір Випускний вечір Випускний вечір

Випускний вечір  Випускний вечір Випускний вечір

Випускний вечір  Випускний вечір

 

Коментарів: 0

Вручення дипломів

Автор: SechAS від 1-07-2019, 14:36, переглянуло: 525

27 червня в Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ відбулося вручення дипломів для випускників металургійного, електромеханічного та транспортного відділень.


   Випускний - це завжди знаменний день як для студентів, так і для викладачів. Це день прощання з коледжем і можливість подякувати всім тим, хто всі ці роки був поряд, а саме: директору Тютюнник Л. М., завідувачам відділень Середенко Ю.Г., Приходько О. В., Демидовій Л.С. та всьому педагогічному колективу.
   Церемонія вручення дипломів розпочалася з офіційної частини , на адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Тютюнник Л.М.
   До вітального слова долучилися проректор з науково-технічної роботи ЗНУ Банах В.А. та начальник ЦГПТА ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" Мацко С.В. Щороку керівництво ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" не оминає увагою студентство Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. На цей раз було вручено спортивний інвентар , адже металургія потребує сильних, здорових, витривалих і енергійних молодих людей.
   Зі сцени лунали пісні, слова вдячності і ,звісно ж, останній вальс.
Сьогодні випускники отримали не лише диплом , а й путівку у доросле життя.Вже завтра для них почнеться нове життя.


Хай у житті вам завжди щастить,
Несе хай радість кожна мить.
Ідей цікавих, мрій казкових,
І днів веселих і чудових!

 

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів

 

Коментарів: 0

Конкурс "Коледж має таланти"

Автор: SechAS від 18-04-2019, 01:42, переглянуло: 737

Вже минув відбірковий тур традиційного конкурсу "Коледж має таланти" -  і ми готові підвести підсумки.

Конкурс "Коледж має таланти"

Подробиці дивіться тут

   

Коментарів: 0

Коледж має талант 2019

          26 лютого у нашому коледжі стартував конкурс «Коледж має талант 2019». Відкривали концертну програму студенти електромеханічного відділення. На концерті були представленні таланти таких жанрів: танцювальний, оригінальний, вокальний, гумористичний та  театральна література.
          В цей день студенти електромеханічного відділення яскраво представили свої невичерпні таланти і любов до майбутньої професії.

Коментарів: 0

Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода