Циклова комісія фізико-математичних дисциплін
Циклова комісія фізико-математичних дисциплін

новини комісії                  

 

    Приходько Олена Валеріївна

   Голова циклової комісії, кандидат фізико-математичних наук.
    Викладач вищої кваліфікаційної категорії.

    Викладає дисципліни:
    - Математика;
    - Вища математика;

      Участь у конференціях:

   Перелік

 

Закріплені аудиторії:

- 2-65

________________________________________________________________________________________________


    Кошутіна Лариса Леонідівна
    Викладач-методист, вищої кваліфікаційної категорії.

    Викладає дисципліни:
    - Фізика;
    - Хімія;

 

 


Закріплені аудиторії:
-3-105


________________________________________________________________________________________________

_______________________________________________________________________________________________

 
    Сечин Андрій Сергійович

    Викладач другої кваліфікаційної категорії.

    Викладає дисципліни:
    - Інформатика;
    - Комп'ютерна техніка і програмування;

    - Комп'ютерна графіка.

      Участь у конференціях:

   Перелік

 

 

 

Закріплені аудиторії:

- 2-53

 _______________________________________________________________________________________________


    Бехтеренко Олена Василівна
    Викладач вищої кваліфікаційної категорії.

    Викладає дисципліни:
    - Математика;
    - Основи інформатики і обчислювальної техніки;

    Участь у конференціях:
    ПерелікЗакріплені аудиторії:

-2-65                                                                     -2-53


 


    

 _______________________________________________________________________________________________________________


    Василенко Микола Федорович
    Викладач вищої кваліфікаційної категорії.

    Викладає дисципліни:
    - Фізика

 

 

 

 

 

Закріплені аудиторії:

- 1-29

 _______________________________________________________________________________________________________________

 

Марковська Оксана Олександрівна

Викладач спеціаліст.

    Викладає дисципліни:
    - Інформатика

 

_______________________________________________________________________________________________________________

  

Новини

 

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(15.03.2021-19.03.2021)

15.03. Понеділок

1. До Міжнародного дня числа Пі.

Тиждень циклової комісії фізико-математичних дисциплін розпочався презентацією "Таємниче число Пі: цікаві відомі та невідомі факти про це загадкове число, вірші, музика числа Пі".

2. Інтелектуальна гра «Математичний мікс».

Під керівництвом викл. Бєліч Н.Л. пройшла інтелектуальна гра «Математичний мікс» між командами «Ерудит» та «Піфагор» гр. ТТ-19. Захід пройшов у номінаціях: «Математичні поняття», «Знавці формул», «Історичний», «Математичний ребус», «Знайди помилку», «Поезія цифр».

Окрім математичних конкурсів студенти поринули у Світ «Геометрично-оптичних ілюзій сприйняття» та пройшли  психогеометричний тест «Геометрія і твій характер».

Перше місце посіла команда «Піфагор», капітан - Загоруйко Аня.

 

16.03. Вівторок

1. «Geogebra» допомогає готуватись до ЗНО.

Викладач Бехтеренко О.В. в групі ГМ-19 провела захід - «Geogebra» допомогає готуватись до ЗНО. Три команди змагались за перемогу. Більшість задач розв’язав Іван Нагорний, що і сприяло перемозі його команди.

2. Інтелектуальна гра «Ми знаємо все!»

Під керівництвом викл. Кошутіної Л.Л. відбулась інтелектуальна гра «Ми знаємо все!» серед студентів гр.ТТ-19 між командами: «Переможці» і «Гламурні акули». Девіз - «Математика – наука молодих. Фізика – наука перспективних.»

Розпочався захід презентацією «Явище фотоефекту та його закони», розробленою студентом Кірієнко Т. А далі була гра між  командами. Всі етапи гри достойно пройшла команда «Переможці». Ця гра принесла всім присутнім радість спілкування та задоволення від інтелектуальної спроможності.

17.03. Середа

1. Конкурс «Домалюй».

Під керівництвом викл. Бєліч Н.Л. серед студентів групи Е-20 відбувся конкурс художників «Домалюй».

Студенти працювали парами: потрібно було на координатній площині за даними точками побудувати фрагмент малюнку і симетрично відобразити побудовану графічну фігуру відносно віссі ОУ. Більшість учасників успішно «побудували» один із символів нашої держави, герб - ТРИЗУБ. 

Сідоров Родіон презентовав матеріал про історію становлення державного герба України. Після огляду робіт визначили переможців: Школьний Андрій та Процко Данил.

2. Конкурс «У світі чисел».

Серед студентів групи Е-19 пройшов конкурс «У світі чисел». Студенти демонстрували знання про складені та прості числа, ознаки подільності, кмітливість, уважність, вміння працювати  в команді.

В дуельному раунді зійшлися Полевік Володимир та Писаренко Юрій. Хлопці - молодці!

3. Усний журнал «Повернення із забуття».

Студенти гр. ЗТ-19 підготували і заслухали матеріали про українських математиків та фізиків: І.Пулюя, М.Кравчука, М.Зарицького, Г.Вороного,В.Левицького, їх біографії, цікаві факти з життя і внесок в розвиток світової науки.

18.03. Четвер

1. Конкурс «Многогранники навколо нас».

В рамках тижня циклової комісії фізико-математичних дисциплін 18 березня 2021 року під керівництвом викладача Приходько О.В. у групі ЗТ-20 на занятті математики відбувся конкурс рефератів "Многогранники навколо нас". За результатами студентського голосування перше місце посів Рябчиков Денис, друге - Рогозний Олександр, третє - Луняченко Володимир. Гран-прі отримав Поляков Костянтин.

 

 

2. Захід «Safer Internet Day Challenge 2021».

В рамках тижня циклової комісії фізико-математичних дисциплін та з нагоди Дня безпечного інтернету викладач Сечин А.С. та студенти групи М-20 взяли участь у заході "Safer Internet Day Challenge 2021". За активну участь студентів коледж отримав сертифікат навчального закладу.

19.03. П’ятниця

1. Конкурс комп`ютерних презентацій «Видатні науковці».

В рамках тижня комісії фізико-математичних дисциплін 19 березня серед студентів групи М-20 на уроці інформатики відбувся конкурс комп`ютерних презентацій «Видатні науковці». Студенти показали свої навички роботи в програмі для створення презентацій і проявили творчі здібності. Роботи були не тільки яскравими, але і досить інформативними.Авторами кращих робіт журі визнало Ксенію Дуднік, Богдана Субботіна, Михайла Залеського, Олега Курта, Олексія Гончаренка та Сергія Вінніка.

 

2. Підведення підсумків предметного тижня.

19.03.2021р. відбулося закриття тижня ЦК фізико-математичних дисциплін. Проведення заходів предметного тижня – це своєрідний творчий звіт викладачів, підготовлений і організований у тісній співпраці зі студентами. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

______

Освітній коучинг

В вересні 2020 року викладачі циклової комісії пройшли курс підготовки по впровадженню в освітній процес технік "Освітнього коучингу" та отримали сертифікати.

______

Заходи до дня народження Google

Google є найбільш популярною пошуковою системою у світі і для багатьох – джерелом відповідей на всі запитання. Окрім пошукових алгоритмів система Google  надає і багато інших безкоштовних послуг, зокрема ,Google Mail, Google Talk, Google Maps, безкоштовний перекладач і так далі.

На честь дня народження компанії Google викладачі ЦК Сечин А.С. і Бехтеренко О.В. з 15 по 17 вересня провели заходи для студентів першого та другого курсів. 

Під час відеопрезентації  студенти першого курсу ознайомилися з історією, цікавими фактами про компанію, деякими секретами та прихованими можливостями  Googlе , отримали практичні поради  успіху пошукового запиту, зареєструвались в системі Moodle і отримали знання та навички про  базові дії в його середовищі. 

Студенти другого курсу  ознайомилися з секретами успішної та ефективної презентації Powerpoint.

 

 ______ 

 Міжнародна наукова конференція

З 11 по 14 червня викладач комісії фізико-математичних дисциплін  Приходько Олена Валеріївна прийняла участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції «Актуальні проблеми прикладної механіки та міцності конструкцій» у секції № 2 «Контактні задачі механіки» з доповіддю «Задача про вдавлювання близького до плоского штампу в пружний шорсткий півпростір». На жаль, через адаптивний карантин конференція проходила за допомогою он-лайн сервісу Zoom, але це не завадило спілкуванню і обміну думками та новими ідеями.

_________

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(02.03.2020-06.03.2020)

02.03. Понеділок

1. МІФ-вернісаж. Виставка газет (групи 1 курсу).

Відкриття предметного тижня почалося з виставки стіннівок. Так як джерелами емоційного і естетичного впливу математики і фізики на студентів є універсальність застосувань, досконалість мови, романтичність її історій, цікаві завдання. Все це студенти відобразили в своїх шедеврах.

2. Усний журнал "Цікаві факти про видатних математиків".

Студенти з великим інтересом "зазирнули" в дитинство окремих видатних математиків.

3. Математичний турнір "Ерудит" серед студентів першого курсу.

В турнiрi «Ерудит» взяли участь команди груп першого курсу: ТТ-19, Е-19, М-19, ЗТ-19.
Захід пройшов у таких номінаціях : “Підказки” , “Хто швидше” , “Показалки “, “Утвори слова”, “Вгадай прислів’я”,"Анаграми"та інш. Неабиякий азарт учасників проявив конкурс “Магічний квадрат”  Дюрера.  Останнім був конкурс капітанів, в якому необхідно було розв’язати одну із “Задач Ейнштейна”. А вболівальники поринули у світ Великих чисел: ”Googоl та googоlplex“.
Перше місце посіла  команда гр. М-19.

03.03. Вівторок

1. Музика числа 𝜋.

Одним з найбільш загадкових чисел, відомих людству, безумовно, є число 𝜋. Окрім історії цього числа, студенти слухали Музику математики, а саме, як звучить число 𝜋.

2. Конкурс з фізики: "Хто зверху: хлопці чи дівчата?".

В цьому заході взяли участь студенти групи ТТ-19.Ведуча турніру, Кошутіна Л.Л, запропонувала учасникам ряд конкурсів як для дівчат, так і для хлопців. Вболівальники теж долучилися до конкурсної програми, допомагали своїм улюбленим командам: розповідали цікаві факти з життя великих фізиків, вірші про фізику як науку. Конкурсні завдання тісно перепліталися з математикою, оскільки фізика – це «мова математики». Перемогла у цьому двобої все ж таки команда дівчат.
Проведення даного заходу розширило кругозір студентів, загартувало почуття колективізму та дух суперництва.

04.03. Середа

1. Інтелектуальний конкурс з інформатики.

Викл. інформатики Сечин А.С. провів заняття в гр. МЕПС-18 у формі інтелектуальної вікторини. Така форма заняття "занурює" студентів у процес гри, зацікавлює інформатикою, інформаційними технологіями, формує вміння працювати «сам на сам» зі своїми знаннями, очікує на несподіваний результат від колективної чи індивідуальної праці, забезпечує необхідні емоційні умови для розвитку особистості. Студенти змагались в номінаціях: "Ловець слів", "Ерудит-лото", "Перевертні", "Інтерактивна вікторина".

2. Олімпіада з фізики.

3. Конкурс художників.

В конкурсі художників взяли участь  студенти груп Е-19 та МЕПС-18. Користуючись декартовими координатами,  їм потрібно було відобразити певний об`єкт.  (символ 2020 -го року- МИШУ) .Студенти працювали iз задоволенням!
А потім  влаштували виставку  робіт  і побачили там не тільки "Мишу", але і декілька білок, кенгуру, бульдога, білі риски, крапки, ...Що тут скажеш- творчі люди!
Після огляду робіт, студенти разом з викл. Бєліч Н.Л, провели аналіз  робіт,  помилок і ще раз дійшли висновку: лідер всіх  помилок  - неуважнiсть . Зробили висновок: максимальна концентрація – це ВСЕ! І, особливо, під час ЗНО!
Переможцем  конкурсу  став Самойленко Максим ( гр.Е-19). Його робота- бездогана!

05.03. Четвер

1. Відео-презентація: "Історія розвитку комп`ютерних технологій" (на уроках інформатики).

2. Математична гра: "Цікава математика".

В математичній грі " Цікава математика" взяли участь  слухачі  підготовчих курсів.  Викл. Нестеренко К.М. переконала учасників, що математика- це ЦІКАВО!  З інтересом  учні слухали " Цікаві математичні факти" та розв`язували "Старовинні задачі", вгадували" Геометрію навколо нас", оцінювали "Математичний вернісаж". Охоче брали участь у конкурсах: "Ребус", "Вгадай відповідь", " Хто швидше?" та інш.

  

06.03. П’ятниця

1. Математичний турнір "GeoGebra".

GeoGebra – вільно-поширюване динамічне геометричне середовище, яке дає можливість створювати «живі креслення» для використання в геометрії, алгебрі, планіметрії, зокрема, для побудов за допомогою циркуля і лінійки.
Крім того, програма GeoGebra володіє великими  можливостями для роботи з функціями  за рахунок команд вбудованої "мови".
В турнірі  "GeoGebra" взяли участь команди  груп М-19, М-18, ОМП-18.
Команди спробували себе авторами підручників, склавши системи лінійних рівнянь, розв’язали систему графічно, створили переріз куба, та елегантно привітали зі святом 8 березня всіх жінок.2. Підведення підсумків предметного тижня.

06.03.2020р. відбулося закриття тижня ЦК фізико-математичних дисциплін. Проведення заходів предметного тижня – це своєрідний творчий звіт викладачів, підготовлений і організований у тісній співпраці зі студентами. Кожен захід вирізнявся оригінальністю проведення, цікавим та актуальним змістом, інформаційною насиченістю, відповідав навчально-пізнавальним, розвиваючим та виховним цілям організації освітнього процесу в закладі.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Новини

День Безпечного Інтернету 2020

З 5 лютого по 3 березня 2020 року Програма Мережних академій Cisco, провідні університети країни та Кіберполіція запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити День Безпечного Інтернету 2020 разом з усім світом.
Викладачі циклової комісії фізико-математичних дисциплін Сечин А.С. та Бехтеренко О.В. разом зі студентами приняли активну участь в онлайн-уроці "Інтернет: як безпечно грати, навчатися і працювати". Програма Академій Cisco передбачила формат, який дозволив відзначити цей день цікаво та корисно. День безпечного Інтернету 2020 відзначається під гаслом «Разом для безпечного та кращого Інтернету!» та є унікальною можливістю для кращого розуміння проблем та можливостей в онлайновому світі, це час поділитися важливою інформацією, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористалися позитивним досвідом експертів.

 

______________________________________________________________________________________________________________

Новини

 GeoGebra.

Необхідною умовою підвищення якості математичної освіти є активне використання в навчальному процесі інформаційних програмних засобів математичного спрямування, зокрема, програм динамічної математики. 
Програми динамічної математики( СДМ) реалізують ідею динамічного оперування математичними об'єктами. Для розв’язування задач стереометрії зручно використовувати  інструментарій програми GeoGebra.
Наочна аксіоматика стереометрії разом з GeoGebra – ефективне поєднання фундаментальних знань і сучасних технологій.

 

 

________________________________________________________________________________________

Тиждень ЦК фізико-математичних дисциплін

(25.03.2019-29.03.2019)

25.03. Понеділок

  З 25 по 29 березня  в  коледжі проходив тиждень  комісії фізико-математичних дисциплін. Цього разу загальна ідея тижня звучала так: "Математики - мозгують!  Фізики - жартують! Інформатики - єднають та дивують!"

1. МІФ- вернісаж. 

 Тиждень комісії розпочався з цікавого та яскравого "МIФ-вернісажу" в холі коледжу. На вернісажі, організованому Нестеренко К.М., були "виставлені": годинники-тренажери, логічні задачі, "мозго-тести", неймовірної краси фрактали, тематичні жарти з життя відомих фізиків. "Математичні цікавинки" цього дня лунали в усіх аудиторіях математики.

   

2. Усний журнал "Цікаві факти з математики". 

Студенти дізнались про цікаві факти з математики зокрема той факт, що Теорему Піфагора називали «ослячим мостом»,  що цифру 7 вважають священною, бо на сторінках Біблії вона зустрічається 160 разів, а  мить — це одиниця години, яка триває приблизно соту долю секунди, та ін.

3. Конкурс "Подорож у світ Ребусів". 

 25 березня викладач Бєліч Н.Л. провела із студентами груп  першого курсу "Подорож у світ РЕБУСІВ". Студенти успішно розгадували  і створювали ребуси, подорожуючи країнами: Математика. Фізика.  Інформатика.  Переможцями стали команди груп: ТОРРС-18 (I місце), ОПЗТ-18 (II місце); М-18 (III місце). Студентам дуже подобаються такі заходи, адже вони дозволяють невимушено, в ігровій формі, виявити свої здібності, проявити вміння аналізувати, логічно мислити, проявити гнучкість і кмітливість, творчі здібності, командну працю.

      

26.03. Вівторок

1. Олімпіада з фізики.

   26 березня викладачі Кошутіна Л.Л. та Приходько О.В. провели олімпіаду з фізики серед студентів  першого курсу. Кращими знавцями фізики визнано: Кайтукова Микиту (МЕПС-18) - I місце; Долю М. (М-18) - II місце; Шестопалова О. (МЕПС-18) та Євтушенка Д. (М-18) - III місце. Вітаємо переможців та бажаємо  їм подальших успіхів в навчанні! 

2. Видатні українські фізики.

Цього ж дня викладач фізики Кошутіна Л.Л. провела і інформаційну годину на тему: «Роль українських вчених у розвитку світової фізики».&nbскачать софт

Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода