Циклова комісія електромеханічних дисциплін
Циклова комісія електромеханічних дисциплін

 _________________________________________________________________________ 

 Богданець Ганна Василівна

 Голова циклової комісії, викладач вищої кваліфікаційної категорії

 Викладає дисципліни:

 -Загальна електротехніка з основами електроніки

 -Основи автоматизації виробництва

 -Електропостачання промислових підприємств та цивільних споруд

 

Діденко Сергій Іванович

Викладач першої кваліфікаційної категорії 

Викладає дисципліни:

-Електроустаткування

-Електричні машини

-Електричні та технічні вимірювання

-Конструкційні та електротехнічні матеріали

Турусов Євген Юрійович

Викладач спеціаліст 

Викладає дисципліни:

-Основи автоматики та робототехніки

-Основи промислової електроніки та електромеханіки 

-Основи електроприводу

-Основи промислової електроніки

-Електробезпека

Павленко Оксана Володимірівна
Викладач вищої кваліфікаційної категорії 

Викладає дисципліни:
- інженерна графіка
- машини і агрегати металургійних підприємств

 

Яковлев Дмитро
Викладач спеціаліст

Викладає дисципліни:
- основи стандартизації
- обладнання металургійних цехів

 

___________________________________________________________________________________________________________

Новини

 

 

   Напередодні дня Енергетика, який відзначаеться 22 грудня, у коледжі з 12 по 16 грудня пройшов тиждень комісії електро-механічних дисциплін.

   В теперішній час робота енергетиків, як ніколи, безцінна. Незважаючи на складні умови сьогодення, завдяки самовідданій роботі енергетиків, працюють усі – підприємства, заводи, сфери обслуговування.

   Тиждень комісії розпочався із привітальних газет. Активну участь взяли здобувачі освіти груп першого та другого курсів.

 

Енергетиком бути круто,

Без сумнівів, це так -

Світло увімкнув, і за секунду

Відступить темрява і мрак.

Нехай завжди у вас контачить,

І струм біжить по проводах.

 

 

 

   Далі естафету прийняв 3 курс, група ГМ-22 підготувала цікаву пізнавальну інформацію по видатних механіків.

 

 

   В групі Е-20 відбулася конференція, на якій здобувачі освіти презентували своє бачення того, як в сучасних умовах можливо економити електроенергію. Найактивнішими були Микита Пенчев та Іван Голець, Дмитро Суряднов та Андрій Школьний.

 

Газета Пенчев

Презентация Голець

Презентація Суряднов

Презентація Школьний

 

   І завершився тиждень комісії конференцією в групах Е-19 та ГМ-19. Майбутні спеціалісти творчо підійшли до питання економії електроенергії, Максим Самойленко та Олександр Борисенко презентували інформацію по вітрогенераторам. Данило Луценко розповідав про переваги електромобілів,  а Олександр Баранов розповів про застосування сонячних електростанцій.

 

Презентація Самойленко

Презентація Борисенко

Презентація Луценко

Презентація Баранов

 

   Переоцінити значення енергетики для повноцінної життєдіяльності нашої держави важко. Від нас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу, залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя українського суспільства. З нагоди професійного свята бажаємо всім нових творчих зльотів і здобутків, постійного рівня напруги та стабільної частоти в електромережах. Нехай мудрість та наснага енергетиків і в подальшому примножує могутність нашої незалежної держави, ім'я якій Україна! Бажаємо великого людського щастя, добра, достатку і МИРНОГО НЕБА всім нам!

 

  

_________________________________________________________________________

Вітаємо з Днем енергетика!!!

 

  День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків:  молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно,  ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

  Бажаємо, щоб у вас завжди був контакт там де він потрібний, і ніколи не було контакту де його не потрібно. Щоб техніка безпеки ходила завжди поперед вас, а електрони бігли лише туди, куди ви їх направите.

Енергетиком бути круто,

Без сумнівів, це так -

Світло включив, і за хвилину

Відступає тьма і мрак.

Нехай завжди у вас контачить,

Струм біжить по дротах.

Щастя, радості, удачі

У свято ми бажаємо вам!

 

  21 грудня 2021 року напередодні Дня енергетика на базі Мелітопольського фахового промислово – економічного коледжу відбувся практичний семінар студентів «Підвищення ефективності використання енергетичного обладнання». В семінарі взяли участь студенти 2-4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» нашого коледжу.

  Студент групи Е-19 1/11 Уткін Євген представив доповідь «Особливості використання частотних перетворювачів кранових електроприводів» (керівник Турусов Є.Ю).

  Студент групи Е-19 1/9 Борисенко Олександр виступив з доповіддю «Реалізація системи регулювання тиску у замкнутому тракті водоохолодження обладнання у термічному відділенні» ( керівник Діденко С.І).

  Студент групи Е-20 1/9 Сидоров Родіон підготував доклад  «Зниження витрат електроенергії на підприємстві» (керівник Богданець Г.В).

   Здобувачі освіти нашого коледжу отримали почесні грамоти за активну участь у семінарі.

 

Вітаємо наших студентів!!!!

______________________________________________________________________________________________________

З 6 по 10 грудня в коледжі пройшов тиждень комісії  електромеханічних дисциплін.

   Розпочався тиждень в понеділок 6 грудня з виставки газет, в якій взяли участь групи 1 і 2 курсів.

   Яскраво, з гумором підійшли до цього творчого процесу електрики 2 курсу. Вони не забули про те, що наближаеться  День енергетика. В своїй газеті здобувачі освіти звернули увагу на енергозбереження, з гумором розповіли про новітні енергозберігаючі  технології.

   Газета механіків 2 курсу мала пізнавальний характер. Здобувачі освіти розглянули основні деталі машин, звернули увагу, на їх конструктивні особливості.

   Механіки першого курсу за допомогою олівця зобразили  деталі і пригадали основні закони фізики.

  7 грудня класні керівники 2 курсу Богданець Ганна Василівна і Павленко Оксана Володимирівна провели показову класну годину «Життя – найвища цінність. Як досягти успіху у житті». Гостями заходу були заступниця директора з виховної роботи Демидова Лідія Сергіївна та завідувачка транспортно-електротехнічного відділення Приходько Олена Валеріївна. У підготовці класної години брали активну участь здобувачі освіти груп Е-20 та ГМ-20. Метою цього заходу було донести до свідомості здобувачів освіти, що людське життя - найдорожчий скарб. Найвище покликання кожної людини - жити гідно серед людей. Захід спрямовано на те, щоб спонукати студентів до роздумів про сенс життя. Протягом заходу здобувачі освіти висловлювали свої думки. Наприкінці заходу було запропоновано тест «Чи здатні ви досягти успіху ?»  Інтерпретація результатів розважила усіх присутніх . Гості також із задоволення відповідали на питання тесту.

   В середу викладач Діденко Сергій Іванович разом із здобувачами освіти 3 курсу провів конференцію «Енергозбереження. Енергозберігаючі технології». Активну учать у проведенні конференції звяли студенти групи Е-19 Олександр Борисенко, Руслан Семененко, Олександр Леонов, Данило Луценко і групи ГМ-19 Гліб Лебідь, Артем Русанов та Микита Андрущенко. Студенти розглянули актуальні питання щодо  сучасних енергозберігаючих технологій в металургійній промисловості та сучасному житті.

 

  Викладач Турусов Євген Юрійович провів підсумкове показове заняття з дисципліни «Робототехніка» серед здобувачів освіти 2 курсу. На цьому занятті студенти не тільки розповідали про те, чому вони навчилися протягом семестру, а й продемонстрували теоретичні знання на практиці. Найбільший інтерес визвав робот, який зібрали здобувачі освіти групи Е-20, цей робот при різних програмах може застосовуватись для визначення перешкод, може бути кімнатною твариною. Цим роботом можна керувати за допомогою смартфона. Здобувачі освіти групи ОТ-20 зібрали метеостанцію, завдяки якій, є можливість контролювати  необхідні параметри.  Студенти групи ВСФ-20 навчилася робити електронних  пропуск, а здобувачі освіти групи ТТ-20 запрограмували  кодовий замок.

 

  

   Наприкінці тижня студенти 4 курсу підготували газети про результати технологічної практики на ПАТ «Запоріжсталь».

 

   Тиждень комісії електро-механічних дисциплін був насиченим, пізнавальним і цікавим. Студенти, викладачі і гості заходів отримали задоволення!

___________________________________________________________________________________

22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики.

День енергетика - професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України. Робота енергетиків полягає в забезпеченні — тепла і світла. Завдяки їхній щоденній праці в наших оселях створені умови для комфортного перебування.

 

З 14 по 17 грудня в коледжі пройшов тиждень комісії    електромеханічних дисциплін, приурочений  Дню енергетика.

Незважаючі на карантинні обмеження студенти усіх курсів спеціальностей 141 та 133 брали участь у різноманітних заходах в режимі онлайн.

Першим пройшов конкурс газет. Серед електриків найактивнішими несподіванно виявилися першокурсники. Вони зробили зразу 3 газети. І зайняли 1 місце.

 

Механіки вирішили гуртом підготувати газету.

На 4 курсі по закінченню технологічної практики пройшов конкурс кращого  фото на робочому місті під час проходження навчальної практики. Виявилось, що наши студенти під час технологічної практики встигли побувати зірками газети «Дніпровський металург».

Серед електриків у фотоконкурсі місця розподілились наступним чином 1 місце   Віталій Савченко (ЦХП-1), 2 місце- Роман Жиглов ( Обтискний цех),  3 місце Ігор Сак (ЦХП-3)

   

    

Серед механіків призові місця розподілились наступним чином 1місце Олег Козачок (ЦГПТЛ), 2 місце  Максим Мананков (агломераційний цех), 3 місце Антон Повєткін (обтискний цех).

Підводячи підсумки технологічної практики, був проведений конкурс «Кращій електромонтер». Враховуючи відгуки майстрів, під керівництвом яких, працювали наші студенти групи МЕПС-17 1/9, почесне перше місце зайняв Микола Тюпа (проходив практику в ЦХП-1), 2 місце – Вадим Єгоров (доменний цех), 3 місце – Олександр Колесніков (ЦГПТЛ)

Серед механіків у конкурсі  "Кращій за професією слюсарь-ремонтник" заняли студенти гр ОМП -17  перше місце Антон Повєткін (обтискний цех), друге - Влад Петько (агломераційний цех), третє - Олексій Морозов (мартенівський цех)

За результатами конкурсів переможці отримали почесні грамоти та заохочувальні призи.

________________________________________________________________________________________

Викладачем комісії Інженерна механіка, Павленко О.В. було проведено конференцію "Конверторне виробництво. Основне та допоміжне обладнання" серед студентів третього курсу групи ОМП-17 1/9, на конференції були представлені доповіді, в яких було запропоновані поліпшення у сфері промислової та екологічної безпеки, та підвищення операційної ефективності

____________________________________________________________________________________________________________

Викладачами комісії Інженерна механіка, Власенко Н.Є та Павленко О.В. було проведено конкурс "Кращій за професією" серед студентів четвертого курсу групи ОМП-16 1/9, конкурс відбувся після проходження студентами виробничої практики, цей конкурс показав, що отримані студентами теоретичні знання були засвоєні та використані​ під час виробничої практики на металургійних підприємствах міста

____________________________________________________________________________________________

15 листопада закінчується технологічна практика в групі ОМП-16, студенти групи працювали на робочих місцях в основних цехах ПАТ Запоріжсталь , за час проходження практики студенти підвищили свій кваліфікаційний розряд

 __________________________________________________________________________________________________

 З 11.03 по 14.03 на електромеханічному відділенні пройшов тиждень комісії "Електромеханічних дисциплін".

  Тиждень розпочався з конкурсу газет та конференції на тему "Машини безперервного лиття заготовок" в групі ОМП-16, яку провела Павленко О.В. Протягом тижня були проведені конкурси "Кращій за професією" в групі МЕПС-16 викладачем Богданець Г.В. та конкурс-вікторина "Кращий з механічних дисциплін" в групі ОМП-17 викладачем Власенко Н.Є.
  Завершився тиждень відкритою класною годиною "Сімейні цінності" в групі ОМП-15, яку провела Гапоненко Л.В.

 

 __________________________________________________________________________________________________

З 04.03 по 15.03 студенти групи ОМП-17 проходили ознайомчу практику на ПАТ "Запоріжсталь" та АТ ЗФЗ.
Для студентів були проведені ознайомчі екскурсії на підприємствах, де вони ознайомились з технологічним процесом виробництва та механічним обладнанням.

____________________________________________________________________________________________________

Всеукраїнське методичне об’єднання  викладачів  спеціальності

«Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

     31.10. 2018 викладач ЦК електромеханічних дисциплін  Богданець Г.В. відвідала Всеукраїнське методичне об’єднання  викладачів  спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» коледжів та технікумів на базі Вінницького Технічного коледжу.  В методичному об’єднанні  взяли участь представники 17 освітніх закладів, які обмінялися власним педагогіко-методичним досвідом та отримали позитивні емоції від професійного спілкування.

_________________________________________________________________________________________________________

скачать софт
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода