ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!! ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!! 06 ЛЮТОГО О 16-00. З ПОВАГОЮ АДМІНІСТРАЦІЯ!
Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін
Циклова комісія суспільно-економічних дисциплін


____________________________________________________________________


 Мєдвєдкова Лідія Іванівна
 Голова циклової комісії суспільно-економічних дисциплін, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач – методист.
 Викладає дисципліни:
 - Економіка,організація і планування виробництва
 - Економіка і огранізація електротехнічної служби підприємства
 - Економіка і планування виробництва
 - Основи підприємництва і управлінської діяльності
 - Основи управлінської діяльності


Закріплені аудиторії:
-3-114

 

____________________________________________________________________


 Тютюнник Лариса Миколаївна
 В.о. директора. Викладач вищої кваліфікаційної категорії.
 Викладає дисципліни:
 - Економіка і планування виробництва
 - Економіка металургійних підприємств
 - Основи управлінської діяльності
 - Промисловий менеджмент 




Закріплені аудиторії:
-3-93

 

____________________________________________________________________


 Іванько Світлана Володимірівна
 Викладач першої кваліфікаційної категорії.
 Викладає дисципліни:
 - Економіка металургійних підприємств
 - Економіка, організація і планування виробництва
 - Промисловий менеджмент
 - Основи підприємництва і управлінської діяльності




Закріплені аудиторії:

 

_______________________________________________________________________________________________


  Шипіш Людмила Ярославівна
   Викладач вищої кваліфікаційної категорії.

  Викладає дисципліни:
  - Основи економічної теорії;
  - Історія України;

 

Закріплені аудиторії:
-3-110

 
________________________________________________________________________________________________
Закріплені аудиторії:

-3-95


________________________________________________________________________________________________

   Строкіна Наталія Євгенівна
   викладач суспільних дисциплін, викаладач вищої кваліфікаційної категорії.

   Викладає дисципліни:
   - Художня культура;
   - Всесвітня історія;
   - Філософія;
   - Людина і світ;


Закріплені аудиторії:
- аудиторія 29


________________________________________________________________________________________________
Новини
_____________________________________________________________________________________________________

 

 

Тиждень економіки

     У Запорізькому металургійному коледжі в рамках «Тижня економіки» викладачами економічних дисциплін Тютюнник Л.М. та Мєдведковою Л.І. згідно плану з метою виховання у студентів економічної культури, осмислення значення економічної ефективності та сприяння майбутнім спеціалістам до активної участі в безперервному удосконаленню виробництва, щодо ресурсо- та енергозбереження були проведені наступні заходи:

 

      1. Конкурс «Чи знаєш ти економіку?»

Переможці:

1 місце – Бабіч М.               (гр. ОТ – 15 1/9)

            Білик О.                (гр. ТОРРС – 15 1/9)

2 місце – Ковалевська Я.      (гр. ОПЗТ – 15 1/9)

3 місце – Гончаренко Д.       (гр. ОПЗТ – 15 1/9)

            Ляшенко Г.             (гр. ОТ – 15 1/9)

 

      2. Конкурс рефератів «Якби я був майстром»

Переможці:

Виноградов С. (гр. ОТ – 14 1/9), Благодарний В. (гр. ОТ – 14 1/9), Прокопенко Д. (гр. ТОРРС – 14 1/9), Кучер С. (гр. ТОРРС – 14 1/9),  Головенко Д. (гр. ТОРРС – 14 1/9), Нехаєнко В. (гр. ТОРРС – 14 1/9), Кравець А. (гр. МЕПС – 14 1/9), Рибка К. (гр. ВСФ – 14 1/9), Литвінов С. (гр. ВСФ – 14 1/9), Мостович Д. (гр. ВСФ – 14 1/9), Терещенко М. (гр. ОПЗТ – 14 1/9), Федірко Ю. (гр. ОПЗТ – 14 1/9)

 

      3. Економічна олімпіада

Переможці:

Ковалевська Я. (гр. ОПЗТ – 15 1/9), Озеров В (гр. МЕПС – 15 1/9),

Ляшенко Г. (гр. ОТ– 15 1/9), Гончаренко Д. (гр. ОПЗТ – 15 1/9),

Бабіч М. (гр. ОТ – 15 1/9), Білик О. (гр. ТОРРС – 15 1/9).

 

     4. Конференція «Інструменти індустріального прориву України»

Приймали участь студенти групи ВСФ – 14 1/9: Стрельніков П. Земляний А. Литвінов С. Мостович Д.

    

 

 

     5. Конференція «Економіка навколо нас»

Приймали участь студенти: Попов О. (гр. МЕПС – 14 1/9), Петров С. (гр. ОТ – 14 1/9), Шаповалов С. (гр. ОТ – 14 1/9),

Добруля Л. (гр. ОПЗТ – 14 1/9), Бех А. (гр. ОПЗТ – 14 1/9),

Білецька О. (гр. ОПЗТ – 14 1/9), Рибка К. (гр. ВСФ – 14 1/9).

      

 

 

         Викладачі економічних дисциплін висловлюють подяку всім студентам та працівникам коледжу за участь в організації та проведені «Тижня економіки».

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

скачать софт
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМК
Розклад дзвінків
Погода