Куратори: Ірина НОСАЧ, Людмила ШИПІШ, Роман Голянчук
Мета студентської наукової студії:
а) створення умов для виявлення та залучення талановитих студентів до наукової гурткової діяльності, сприяння набуттю студентами навичок науково-дослідної роботи та їх застосуванню в освітньому процесі;
б) поглиблене вивчення основних економічних та історичних аспектів становлення суспільства та сприяння творчому й інтелектуальному розвитку особистості у процесі науково-дослідницької роботи;
в) розвиток у студентів творчого мислення, наукової самостійності, підвищення внутрішньої організованості, свідомого відношення до навчання, закріплення отриманих у процесі навчання знань.
Опис діяльності
Студентська наукова студія «Світогляд» – це творче об’єднання студентів та викладачів економіки та історії, які зацікавлені у глибокому дослідженні економічних аспектів та історичних особливостей становлення суспільства.
Діяльність студентської наукової студії спрямована на поглиблене вивчення різноманітних наукових проблем та формування такого простору спілкування, що сприятиме інтелектуальному, культурному й професійному розвитку здобувача фахової передвищої освіти.
Основною формою організації засідань студентської студії є онлайн-заняття, на яких обговорюються економічні та історичні факти, події, явища, процеси. Тематично наукові повідомлення студентів та викладачів охоплюють широке коло питань: від теоретичних проблем економічних процесів до конкретно-практичних досліджень, переважно з історії України. Окремі засідання присвячуються дослідженням, проведених у руслі певних методологічних підходів: структура національної економіки; інвестиційний процес, державна інвестиційна політика та механізм її реалізації; економіко-математичне моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів; інноваційний розвиток, державна інноваційна політика та механізм її реалізації; діяльність історичних особистостей; хронологія епохи; взаємодія об’єктивних та суб’єктивних факторів історичного розвитку; вплив культури та генези епохи.
План роботи студентської наукової студії "СВІТОГЛЯД"