Врятуємо Дніпро разом!

Автор: Admin2 від 3-11-2018, 02:16, переглянуло: 184

Врятуємо Дніпро разом!

Врятуємо Дніпро разом!

          3 листопада студенти та викладачі Запорізького металургійного коледжу долучилися до проведення громадської екологічної ініціативи "Врятуємо Дніпро разом!". Організатором екологічної ініціативи сьомий рік поспіль виступає ПАТ "Запоріжсталь". В рамках акції небайдужі студенти та викладачі коледжу приймали активну участь по очищенню набережної території.

Коментарів: 0

Проведення європейського  тижня місцевого самоврядування.

проведення європейського  тижня місцевого самоврядування.

Перможниця конкурсу творче єссе "Як  би я був мером"  Старцева Марина

Коментарів: 0

Всеукраїнський правовий диктант

Автор: admin4 від 24-04-2018, 00:19, переглянуло: 343

Всеукраїнський правовий диктант
Кожен громадянин може перевірити свій рівень правової грамотності.
                    Для участі у Всеукраїнському правовому диктанті потрібно зареєструватися за посиланням: https:/www.vpd.in.ua/  та пройти тестування.
Доступ онлайн буде відкрито з 25 квітня з 8-00 год. по 26 квітня 24-00 год. 
Кожен учасник правового диктанту особисто отримує відповідний сертифікат про участь та персональну карту правового здоров'я.

Всеукраїнський правовий диктант

Коментарів: 0

Цикл лекцій для першокурсників

Автор: admin4 від 24-04-2018, 00:06, переглянуло: 328

Цикл лекцій для першокурсників
Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.
16 та 23 квітня 2018 року першокурсники в бібліотеці коледжу прослухали цикл лекцій за темами: «СНІД: знати, щоб жити!», «Надання першої медичної допомоги», яку провели представники Товариства Червоного Хреста України Костянтин і Володимир.

Цикл лекцій для першокурсників

Коментарів: 0

Зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь»
            22 березня студенти ІV курсу зустрілися із представниками ПАТ «Запоріжсталь» з двосторонньою метою: для представників заводу  — це  інформація про бажання наших студентів працювати на комбінаті, для студентів — це інформація про насичене життя запоріжсталівців та перспективну програму кар’єрного росту.

Зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь»

Коментарів: 0

Судова реформа в Україні

Автор: admin4 від 23-04-2018, 23:53, переглянуло: 300

Судова реформа в Україні 
15 березня 2018 року в бібліотеці коледжу відбулась зустріч студентів ІV курсу: груп ОТ-14 та ВСФ-14 з представниками Запорізької правозахисної групи з метою обговорення нової Судової реформи в Україні за темою «Просто про складне».
Студенти жваво вступали у дискусію, відстоювали свою позицію, точку зору, аргументуючи  правовими знаннями. Смачною брейк-кавою завершилась ця приємна зустріч.

Судова реформа в Україні

Коментарів: 0

Соціальна реклама

Автор: admin4 від 19-03-2018, 20:37, переглянуло: 295

Соціальна реклама!

Подбай про свою безпеку!

Коментарів: 0

«Молодь і закон»

Автор: Admin2 від 2-03-2018, 06:32, переглянуло: 347

Відкрита класна година «Молодь і закон»

     1 березня 2018 р. класним керівником групи ОМП-14 Кошутіною Л.Л. проведено відкриту класну годину «Молодь і закон». Запрошені гості - студенти 1 курсу групи ОМП-17.
     Метою уроку було ознайомити студентів з основними питаннями зако­нодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед студентів коледжу, виховувати у студентів правову свідомість.
Актуальність теми: за статистикою більшість злочинів скоюють молоді люди. В чому тут причини? Причин, звичайно, багато. Всі навіть перерахувати важко. Підліток і злочин. Нібито несумісні поняття. Проте статистика річ уперта: злочинність серед молоді та неповнолітніх, на жаль, щороку зростає.
     Викладач Кошутіна Л.Л. ознайомила студентів з основами правомірної поведінки, наголосивши, що наші повсякденні вчинки часто мають правову оцінку, потрібно уміло, правильно користуватись своїми правами, добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, потрібно знати закони, неухильно додержуватись Конституції та інших законів України.
     Під час уроку були заслухані доповіді на правовничу тему, студенти мали змогу взяти участь в обговоренні реальних прикладів з життя та висловити свої думки про правопорушення. Була представлена презентація «Статистика злочинності серед молоді по Запорізькій області», а також переглянули відеофрагменти - "Правопорушення серед молоді", «Жорстокість серед молоді».

«Молодь і закон» «Молодь і закон» «Молодь і закон»

Читати далі....

Коментарів: 0

"Пляшка лимонаду"

Автор: Admin2 від 16-12-2017, 22:45, переглянуло: 306

"Пляшка лимонаду"

"Пляшка лимонаду"

     Одним з методів роботи з молоддю, який останнім часом набув популярності в Україні, став форум-театр. (В Запоріжжі в рамках проекту "Миротворчість. Шлях надії" БФ " Каритас Запоріжжя " проводяться такі театральні курси).
     15 грудня 2017 р. відбувся такий форум-театр. Вистава мала назву "Пляшка лимонаду". Серед акторів були і студенти ЗМК ЗДІА (Синиця Данило,Савельєва Валерія, Родигін Руслан ), які разом з іншими учасниками театральної групи зіграли, "прожили" складні життєві ситуації, надавши глядачам можливість вирішення серйозних проблем . Глядачі, в свою чергу, ( з допомогою акторів-непрофесіоналів ) змогли отримати безцінний досвід активної громадянської позиції.
     Форум-театр - це єдина форма діалогу між людьми , які не розуміють одне одного.
     Вчимося розуміти і чути тих, хто поруч з нами , кому потрібна допомога.

                "Пляшка лимонаду"  "Пляшка лимонаду"  "Пляшка лимонаду"

Коментарів: 0

До Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 років                                                         

До Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 років 

Горить свіча,
І огортається журбою.

Осінній день промерзлою ходою
У серці стука.
Пам’ять про померлих.
Замученим голодним тридцять третім.

        24-25 листопада 2017 року у Металургійному коледжі студенти та викладачі вшанували пам’ять жертв однієї з найстрашніших трагедій в історії України – Голодомору ‎1932-1933 років піднімаючи проблематику Голодомору під час інформаційних лекцій, виховних годин у групах, перегляду фільму "Гіркі жнива", та запаливши свічку пам’яті.
        Метою проведення виховних заходів було поглиблення знань студентів про Голодомор як геноцид українського народу, його причини та наслідки, виховання почуття милосердя та стурбованості долею невинно убієнних жертв тоталітарного режиму, сприймання чужої біди та болю як власних.

До Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 роківДо Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 роківДо Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 років
До Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 роківДо Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 роківДо Дня пам’яті жертв голодомору ‎1932 - 1933 років

Коментарів: 0

1 2 3 4 5
Предыдущая    Следующая
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМК
Розклад дзвінків
Погода