Патріотичне виховання

Автор: SechAS від 13-02-2020, 14:31, переглянуло: 193

З метою патріотичного виховання до Запорізького металургійного коледжу ЗНУ 10 лютого завітав представник громадської організації "Юнацький корпус" Запоріжжя Корицький Олексій. Зустріч було проведено зі студентами першого курсу гр. ТТ -19, ГМ -19.
Особливо приємно було бачити Олексія, оскільки він вже відвідував наш навчальний заклад у складі юних читців з Січового колегіуму, де яскраво продемонстрував свій талант під час декламації своєї поезії.
В рамках проведеного заходу було представлено напрями діяльності організації "Юнацький Корпус", продемонстровано екіпірування солдата, запрошено студентів до співпраці в літніх таборах для юних патріотів.
Основна діяльність учасників організації направлена на формування патріотизму сучасної молоді, волонтерську допомогу воїнам АТО.
Зустріч відбулася під гаслом "Люблю українську націю!", а студенти щиро пройнялися цікавими розповідями про розвиток Азовського руху в Запоріжжі.
Проведення даних заходів є дуже актуальним в наш час, адже любов до Батьківщини - перша чеснота цивілізованого суспільства.

Патріотичне виховання Патріотичне виховання Патріотичне виховання

 

Коментарів: 0

"Мій вибір - життя без наркотиків"

Автор: SechAS від 13-02-2020, 14:18, переглянуло: 224

"Мій вибір - життя без наркотиків"

Проблема розповсюдження наркотиків неповнолітнім вкрай набуває необхідної профілактики, оскільки молодь не усвідомлюючи свої дії чинить правопорушення.
З метою виховної бесіди до Запорізького металургійного коледжу ЗНУ завітали співробітники поліційного відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності спільно з лікарем - наркологом в рамках Всеукраїнської акції "Мій вибір - життя без наркотиків".
Представники поліції наголосили на тому , що злочини у сфері незаконного обігу наркотиків займають друге місце за поширеністю в Україні, інформували студентів щодо видів кримінальної відповідальності за вживання і розповсюдження наркотичних засобів.
Лікар -нарколог довела до відома студентам про згубний вплив наркотиків на організм людини.
Зустріч була пізнавальною , оскільки вкотре до студентів було донесено інформацію про те , що наркоманія руйнує , робить неспроможними надії на здоров'я в його фізичному і психічному компонентах.

"Мій вибір - життя без наркотиків" "Мій вибір - життя без наркотиків" "Мій вибір - життя без наркотиків" "Мій вибір - життя без наркотиків" "Мій вибір - життя без наркотиків"

 

Коментарів: 0

ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА

Автор: SechAS від 11-02-2020, 15:12, переглянуло: 208

ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА

Проблема наркотизації сучасної молоді настільки гостра, що вживання неповнолітніми, юнаками і дівчатами наркотичних речовин стає небезпечним соціальним явищем. Наркотизації суспільства активно сприяють такі негативні фактори, як різке соціальне розшарування сімей, неврівноваженість психоемоційного фону виховання підлітків, їхня соціалізація в умовах знецінення загальнолюдських принципів моралі, дегуманізація ставлення до найвразливіших соціальних груп тощо.

Профілактичні заходи повинні утримувати молодь від спокуси вживання наркотиків. Ефективність профілактичної роботи залежить від довіри населення, взаємодії з органами державної влади, освіти, охорони здоров’я, засобами масової інформації

           10 лютого 2020 року в рамках циклу освітньо-профілактичних заходів протидії вживання і розповсюдження наркотичних речовин зі студентами груп М-19 та ЗТ-19 на класній годині зустрілися представники  Міжнародної Антинаркотичної асоціації в м.Запоріжжі Климова Ірина та Міщенко Юлія з метою  застереження щодо вживання та негативних наслідків після вживання наркотиків.

 У ході бесіди дійшли висновку: СТУДЕНТИ ЗМК – ЗА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ!

ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА ПРОФІЛАКТИЧНА БЕСІДА

Коментарів: 0

Екологічний бумеранг

Автор: SechAS від 6-02-2020, 09:28, переглянуло: 217

Виховні заходи - невід'ємна частина освітнього процесу в Запорізькому металургійному коледжі Запорізького національного університету.
Актуальною проблемою сьогодення є збереження навколишнього середовища, адже весь світ стоїть на порозі екологічної катастрофи через людський фактор. Ми зобов'язані вжити заходів , аби зберегти природу для прийдешніх поколінь.
Саме цій темі була присвячена відкрита класна година "Екологічний бумеранг" , яку підготувала група ТТ - 19 на чолі з класним керівником Гузій С.В.
В рамках заходу було наголошено на основних факторах діяльності людини , які призводять до забруднення довкілля, проведено вікторину , прозвучали мелодекламації , було переглянуто відеоролики на дану тематику . Ніхто не залишився байдужим до проблеми збереження навколишнього середовища , адже "природа не прощає помилок".

Екологічний бумеранг Екологічний бумеранг Екологічний бумеранг Екологічний бумерангЕкологічний бумеранг 

 

Коментарів: 0

Врятуємо Дніпро разом!

Автор: Admin2 від 3-11-2018, 02:16, переглянуло: 409

Врятуємо Дніпро разом!

Врятуємо Дніпро разом!

          3 листопада студенти та викладачі Запорізького металургійного коледжу долучилися до проведення громадської екологічної ініціативи "Врятуємо Дніпро разом!". Організатором екологічної ініціативи сьомий рік поспіль виступає ПАТ "Запоріжсталь". В рамках акції небайдужі студенти та викладачі коледжу приймали активну участь по очищенню набережної території.

Коментарів: 0

Проведення європейського  тижня місцевого самоврядування.

проведення європейського  тижня місцевого самоврядування.

Перможниця конкурсу творче єссе "Як  би я був мером"  Старцева Марина

Коментарів: 0

Всеукраїнський правовий диктант

Автор: admin4 від 24-04-2018, 00:19, переглянуло: 592

Всеукраїнський правовий диктант
Кожен громадянин може перевірити свій рівень правової грамотності.
                    Для участі у Всеукраїнському правовому диктанті потрібно зареєструватися за посиланням: https:/www.vpd.in.ua/  та пройти тестування.
Доступ онлайн буде відкрито з 25 квітня з 8-00 год. по 26 квітня 24-00 год. 
Кожен учасник правового диктанту особисто отримує відповідний сертифікат про участь та персональну карту правового здоров'я.

Всеукраїнський правовий диктант

Коментарів: 0

Цикл лекцій для першокурсників

Автор: admin4 від 24-04-2018, 00:06, переглянуло: 550

Цикл лекцій для першокурсників
Міжнародний рух Червоного Хреста і Червоного Півмісяця — це міжнародний гуманітарний рух, в якому беруть участь близько 97 мільйонів добровольців у всьому світі. Метою діяльності руху є захист людського життя та здоров'я, запобігання людським стражданням та їх полегшення, незалежно від раси, релігійних та політичних поглядів.
16 та 23 квітня 2018 року першокурсники в бібліотеці коледжу прослухали цикл лекцій за темами: «СНІД: знати, щоб жити!», «Надання першої медичної допомоги», яку провели представники Товариства Червоного Хреста України Костянтин і Володимир.

Цикл лекцій для першокурсників

Коментарів: 0

Зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь»
            22 березня студенти ІV курсу зустрілися із представниками ПАТ «Запоріжсталь» з двосторонньою метою: для представників заводу  — це  інформація про бажання наших студентів працювати на комбінаті, для студентів — це інформація про насичене життя запоріжсталівців та перспективну програму кар’єрного росту.

Зустріч з представниками ПАТ «Запоріжсталь»

Коментарів: 0

Судова реформа в Україні

Автор: admin4 від 23-04-2018, 23:53, переглянуло: 520

Судова реформа в Україні 
15 березня 2018 року в бібліотеці коледжу відбулась зустріч студентів ІV курсу: груп ОТ-14 та ВСФ-14 з представниками Запорізької правозахисної групи з метою обговорення нової Судової реформи в Україні за темою «Просто про складне».
Студенти жваво вступали у дискусію, відстоювали свою позицію, точку зору, аргументуючи  правовими знаннями. Смачною брейк-кавою завершилась ця приємна зустріч.

Судова реформа в Україні

Коментарів: 0

1 2 3 4 5
Предыдущая    Следующая
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода