Випускний вечір

Автор: SechAS від 5-07-2021, 15:08, переглянуло: 124

  Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною альма-матер, затишними аудиторіями, дорогими наставниками-викладачами, які упродовж чотирьох років готували студентів до самостійного життя.

  Кожного року свято Випусників  є особливим не тільки для самих випускників, а й для викладачів, батьків, знайомих. 02 липня у доросле життя  коледж  проводжав своїх  випускників - 2021.

  Всі юнаки й дівчата були щасливими та переповнені емоціями. Розділила радість свята із випускниками директор Тютюнник Л.М., яка побажала  віри у завтрашній день, надії на власні сили, рухатися вперед і не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою найсміливіші завдання і втілювати їх в життя.

  З вітальним словом до випускників приєднався виконувач обов’язків начальника відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Гриценко В.В., який нагадав, що партнерство ВСП «Запорізький металургійний фаховий  коледж ЗНУ» і ПАТ «Запоріжсталь» надійне та перевірене роками, тож випускників чекають робочі місця та достойна оплата праці.

  Найбільш хвилюючою була мить вручення дипломів та слова вдячності від випускників.

Святкового настрою додали виступи учасників танцювального колективу «Імперія танцю» та студентів коледжу Рикуна Д. і випускника Ужви О., ведучі – Кірієнко Т. та  Дуднік К.

  Нове, доросле життя розпочалося! Щасти вам, дорогі випускники! В добрий путь на добрий час!

Випускний вечір Випускний вечір Випускний вечір

Випускний вечір  Випускний вечір Випускний вечір

Випускний вечір  Випускний вечір

 

Коментарів: 0

Вручення дипломів

Автор: SechAS від 1-07-2019, 14:36, переглянуло: 398

27 червня в Запорізькому металургійному коледжі ЗНУ відбулося вручення дипломів для випускників металургійного, електромеханічного та транспортного відділень.


   Випускний - це завжди знаменний день як для студентів, так і для викладачів. Це день прощання з коледжем і можливість подякувати всім тим, хто всі ці роки був поряд, а саме: директору Тютюнник Л. М., завідувачам відділень Середенко Ю.Г., Приходько О. В., Демидовій Л.С. та всьому педагогічному колективу.
   Церемонія вручення дипломів розпочалася з офіційної частини , на адресу випускників прозвучали теплі слова директора коледжу Тютюнник Л.М.
   До вітального слова долучилися проректор з науково-технічної роботи ЗНУ Банах В.А. та начальник ЦГПТА ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" Мацко С.В. Щороку керівництво ПАТ "ЗАПОРІЖСТАЛЬ" не оминає увагою студентство Запорізького металургійного коледжу ЗНУ. На цей раз було вручено спортивний інвентар , адже металургія потребує сильних, здорових, витривалих і енергійних молодих людей.
   Зі сцени лунали пісні, слова вдячності і ,звісно ж, останній вальс.
Сьогодні випускники отримали не лише диплом , а й путівку у доросле життя.Вже завтра для них почнеться нове життя.


Хай у житті вам завжди щастить,
Несе хай радість кожна мить.
Ідей цікавих, мрій казкових,
І днів веселих і чудових!

 

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів Вручення дипломів Вручення дипломів

Вручення дипломів

 

Коментарів: 0

Конкурс "Коледж має таланти"

Автор: SechAS від 18-04-2019, 01:42, переглянуло: 602

Вже минув відбірковий тур традиційного конкурсу "Коледж має таланти" -  і ми готові підвести підсумки.

Конкурс "Коледж має таланти"

Подробиці дивіться тут

   

Коментарів: 0

Коледж має талант 2019

          26 лютого у нашому коледжі стартував конкурс «Коледж має талант 2019». Відкривали концертну програму студенти електромеханічного відділення. На концерті були представленні таланти таких жанрів: танцювальний, оригінальний, вокальний, гумористичний та  театральна література.
          В цей день студенти електромеханічного відділення яскраво представили свої невичерпні таланти і любов до майбутньої професії.

Коментарів: 0

МАСЛЯНА 2018!

Автор: Admin2 від 27-02-2018, 03:17, переглянуло: 836

МАСЛЯНА 2018!

             Щорічно, на протязі 10-ти років, серед студентів коледжу ЗМК ЗДІА проводиться традиційне веселе свято Масляної! Наші студенти дуже сумлінно готуються до святкування: печуть млинці, готують вареники, приносять різні страви і смаколики.
            2018 рік не став винятком. В цьому році на студентів чекала розважальна програма та традиційне проводжання зими. Студенти та усі охочі приймали участь у веселих конкурсах та отримували солодкі призи і предмети канцтоварів. На самому святі усім присутнім підіймала настрій святкова Корова. Також серед груп коледжу був проведений конкурс на найкраще оформлення святкових столів, результати якого перевершили усі сподівання. Найкращими, найорганізованіщими, найтеатральнішими з-поміж усіх груп стали ТОРРС-17, ОПЗТ-15.
МАСЛЯНА 2018!

 Читати далі....                             

Коментарів: 0

Форум-театр в АТО

Автор: Admin2 від 30-08-2017, 01:40, переглянуло: 1243

                                                           Форум-театр в АТО.

                          Студенты Валерия Савельева и Даниил Спица побывали со спектаклем в АТО

Форум-театр в АТО
Форум-театр в АТО
Форум-театр в АТО
Форум-театр в АТО
Форум-театр в АТО
Форум-театр в АТО

     Сборы были молниеносные.

     Волонтеры (Надежда и Константин Мороз) пригласили актеров Форум-театра в поездку буквально накануне. Горисполком выделил транспорт.
     Форумцы приняли решение - едем! Актеры задействованные спектакле "Олежка" из 2 групп - Областной библиотеки для юношества и металлургического колледжа.Репетировать роли пришлось прямо в автобусе. Две замены. Даже роль мамы выполнила очаровательная Аня - волонтер и жена героя- воина АТО. За это ей огромное спасибо!

 

Коментарів: 0

День студента

Автор: Admin від 19-11-2016, 09:03, переглянуло: 956

День студента

17 листопада у нашому коледжі було проведено святковий концерт до дня студенту.
Спочатку всіх студентів привітали наші ведучі Муха Вера і Покровський Влад , а потім до них долучився і наш директор коледжу Самойлов Володимир Леонідович з привітальними словами.

День студента

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... читати далі

Коментарів: 0

Коледж має талант

Автор: Admin2 від 7-04-2016, 18:39, переглянуло: 885

24 березня  у рамках проекту «Коледж має талант» транспортне відділення представило неймовірну концертну програму. На концерті були представленні таланти таких жанрів: танцювальний, оригінальний, вокальний, гумористичний та  театральна література.

В концерті транспортного відділення запалювала зірки Вєрка Сердючка. Її шарм та гумор підкорили всю залу. В цей день студенти транспортного відділення яскраво представили свої невичерпні таланти і любов до майбутньої спеціальності.

Коледж має талант

 

 

 

Коментарів: 0

Масляна

Автор: Admin від 14-03-2016, 07:22, переглянуло: 937

Масляна

З 7.03 по 13.03.2016 проходив тиждень Масляної. Шануючи національні традиції, студенти коледжу також проводжали Зиму та зустрічали Весну 10 березня 2016 р. з млинцями, пирогами та варениками. Кожна група разом із класним керівником підготували свій гостинний стіл, який оцінювали вельмишановне жюрі: голова Петренко Т.В. - заступник директора бібліотеки Юнацтва, Тютюнник Л.М. - заступник директора з виховної роботи ЗМК, Косенко Д.С. - бібліотекар коледжу за наступними критеріями:
1) оформлення святкового столу;
2) презентація свята Масляної;
А поки жюрі підводили підсумки,студенти розважалися, проводжали Зимоньку, зустрічали Весну, приймали участь у конкурсах, іграх, отримували подарунки, позитивні емоції та весняний настрій!

Результати конкурсу:
| місце (призовий фонд - 400 грн) - розділили гр. ОПЗТ-15, ТОРРС-15,ТОРРС-14;
|| місце(призовий фонд - 300 грн) - розділили гр. ОТ-15, МЕПС-14; ВСФ-14;
||| місце(призовий фонд - 200 грн) отримали усі інші учасники: гр. ВСФ-15, ОМП-15, МЕПС-15, ОПЗТ-14, ОМП-13, МЕПС-13, ОПЗТ-13.

Ось і Масляна пройшла
Зустріч друзям принесла
Ми бажаємо усім
І дорослим і малим - 
Щастя, миру ще й добра
І весняного тепла


 

Коментарів: 0

Свято 8 березня

Автор: Admin від 14-03-2016, 07:05, переглянуло: 841

Свято 8 березня

3 березня в ЗМК відбулося свято весни! Святковий концерт до 8 Березня готували тільки хлопці коледжу. Так, першими викладачів і дівчат привітали ведучі - Вінник Ігор та Муха Михайло. Червону руту заспівали студенти гр.ТОРРС-15, а студенти гр.ОТ-14 вийшли на сцену із композицією "Миллион алых роз" та подарували червоні троянди викладачам і святковий настрій усім глядачам.

Під мелодію "французької весни" Батій Ренат, Ботнар Ганна, Загорій Ігор та Краморенко Марія виконали чарвні па вальсу, а Танковський Максим підготував ліричне привітання.Ждан Роман зачаровав до сміху своєю акторською майстерністю. З музичними композиціями під гітару виступили Тіщенко Дмитро та Зленко Дмитро "Когда яблони расцветут...", а також улюблене тріо: Зленко Дмитро, Іноземцев Богдан  та Пішуков Сергій виконали фінальну пісню:

"Эй, девченки, как настроенье? Принимайте поздравленья. Каждой весны и всегда, и опять. С мартом восьмым будем Вас поздравять!"

 

Коментарів: 0

1 2
Предыдущая    Следующая
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода