Розклад дзвінків
  • 1 пара: 8:30–9:50
  • 2 пара: 10:00–11:20
  • 3 пара: 11:50–13:10
  • 4 пара: 13:20–14:40
  • 5 пара: 14:50–16:10
Як нас знайти
Міжнародний день водно-болотних угідь

Автор: SechAS від 5-02-2021, 10:17, переглянуло: 455

  В ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» 2 лютого 2021 року в день всесвітнього святкування Міжнародного дня водно-болотних угідь було проведено під керівництвом викладача Таран О.В. ряд лекцій в групах здобування освіти І курсу про значення водойм різного типу в природі і для сучасної людини. Адже водойми є найбільш насиченими і багатими екосистемами на планеті.

  Серед здобувачів освіти було проведено конкурс на кращий малюнок краєвиду та мешканців водно-болотних угідь Запорізької області.

  Кращий малюнок виконала Кедрова Валерія гр. ЗТ-20 1/9.

  З метою підвищення обізнаності учасників освітнього процесу з питань необхідності збереження водно-болотних угідь було проведено конкурс на кращий реферат на тему: «Найбільші водойми Запорізької області», а саме – Утлюцький та Молочний лиман, Обитічна та Бердянська затоки, Каховське та Дніпровське водосховища, річка Молочна.

  Найкращий реферат виконала студентка Дуднік Ксенія гр. М-20 1/9.

   

 

  Бережіть водойми, піклуйтесь про майбутнє, бо вода – це джерело життя на землі.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно