22 січня – День Соборності України

Автор: SechAS від Вчера, 20:55, переглянуло: 0

Коментарів: 0

Передавая опыт и мастерство

Автор: SechAS від 20-01-2022, 13:35, переглянуло: 4

Передавая опыт и мастерство

 

Коментарів: 0

Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія"

   День Святого Миколая є невід’ємною частиною української культури та історії. З Дня Святого Миколая починається цикл зимових свят в Україні. У школах напередодні свята проводяться уроки, на яких дітей вчать писати святому листа, але більш за все у цей день вшановуються прояви турботи про нужденних. Новорічні свята завжди допомагають людям повірити в диво і всі ми потайки в душі на нього чекаємо. Проте найкращі дива – це ті, які ми робимо самі!
   Саме тому студенти ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» разом із викладачами вирішили відвідати Православний дитячий будинок «Надія» Запорізької єпархії УПЦ та привітати всіх його вихованців з днем Святого Миколая. Діти зустріли гостей щирими посмішками та обіймами, розповіли студентам та викладачам коледжу безліч віршів, а потім залучили всіх нас до своєї веселої музичної гри. Студенти ж нашого коледжу привітали дітей зі святом Святого Миколая та подарували всім вихованцям дитячого будинку солодощі та інші необхідні у побуті речі.
   Цього року студенти ВСП ЗМФК ЗНУ : Демид Євтушенко, Данило Чепіга, Максим Волошин, Ігор Кричин, Гаркуша Олена та Анастасія Дяченко  разом з викладачами коледжу (Лідією Демидовою та Антоніною Муравйовою) вирішили провести для дітей дитячого будинку «Надія» майстер-клас «Лялька-мотанка «Берегиня». Мистецтво плести ляльку–мотанку дійшло до нас від наших пращурів та  мало для українського народу своє сакральне значення, оскільки воно несло в собі не тільки значення гри, а й відображало духовне та культурне надбання всієї нації. Це був оберіг людської душі і долі!

   Окрім історичного та культурного аспекту мистецтво плетіння ляльки-мотанки ще має позитивний вплив на розвиток творчих здібностей дитини та несе свій терапевтичний ефект. Адже сам процес плетіння ляльки-мотанки є для дітей дивом і це диво вихованці дитячого будинку «Надія»  створювали  спільно зі студентами та викладачами Запорізького металургійного фахового коледжу.

   На останок, вихованці дитячого будинку «Надія» здивували нас своєю гостинністю, запросивши нас випити з ними чаю та поїсти смачного торту! Це була надзвичайно тепла зустріч, зігріта, перш за все, любов’ю дитячих сердець. Неможливо передати словами ті емоції, які відчули під час святкової зустрічі наші студенти. Вони всі чекають на нові зустрічі з дітьми!

Адміністрація ЗМФК ЗНУ висловлює подяку всім студентам, які взяли участь у проведенні для вихованців дитячого будинку «Надія» майстер-класу «Лялька-мотанка «Берегиня». Ви всі – чарівники!!!

Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія"

 

Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія"

 

Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія"

 

Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія" Святкування Дня Святого Миколая разом із вихованцями Православного дитячого будинку "Надія"

 

Коментарів: 0

СТУДЕНТ РОКУ 2021

Автор: SechAS від 5-01-2022, 09:55, переглянуло: 22

Адміністрація коледжу і комісія металургійних дисциплін вітає здобувача освіти 4 курсу групи ВСФ-18, майбутнього сталевара ЕВТУШЕНКО ДЕМИДА з перемогою в обласному конкурсі «СТУДЕНТ РОКУ 2021» у номінації  «КРАЩИЙ СТУДЕНТ РОКУ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ 1-2 РІВНІВ АКРЕДИТАЦІЇ».

Бажаємо тобі професійного розвитку в розширенні металургійних горизонтів і важливих, цікавих та актуальних перемог.

СТУДЕНТ РОКУ 2021

СТУДЕНТ РОКУ 2021 СТУДЕНТ РОКУ 2021

Коментарів: 0

Зустрічаємо новорічні свята разом

Автор: SechAS від 30-12-2021, 16:36, переглянуло: 17

   З метою адаптації студентів - першокурсників у ВСП "Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ" 23 грудня відбувся захід "Зустрічаємо новорічні свята разом". Класну годину підготували Пономаренко О.М. з групою ТТ - 21 та Строкіна Н.Є. з групою ЗТ - 21 . Студенти мали змогу поспілкуватися один з одним, ближче познайомитися, позмагатися у творчих конкурсах.
   Не обійшлося і без солодкого столу. Студенти охоче ділилися талантами, підтримували один одного, вболівали за своїх одногрупників.
   Сумісне проведення даних заходів сприяє формуванню почуття колективного саморозвитку, формує дружні стосунки між студентами, розвиває креативність і підвищує самооцінку .
Вітаємо з наступаючими новорічними святами і бажаємо невичерпного натхнення , здоров'я і добробуту в кожній родині!

Зустрічаємо новорічні свята разом Зустрічаємо новорічні свята разом Зустрічаємо новорічні свята разом

 Зустрічаємо новорічні свята разом Зустрічаємо новорічні свята разом

Коментарів: 0

Вітання

Автор: SechAS від 29-12-2021, 15:17, переглянуло: 38

Коментарів: 0

Вітаємо з Днем енергетика!!!

Автор: SechAS від 22-12-2021, 12:12, переглянуло: 15

Вітаємо з Днем енергетика!!!

 

  День енергетика – це дата, яка об’єднує багато поколінь енергетиків:  молодих спеціалістів, які лише починають свій професійний шлях, досвідчених фахівців, які вже відбулися професійно,  ветеранів галузі, на яких ми рівняємося.

  Бажаємо, щоб у вас завжди був контакт там де він потрібний, і ніколи не було контакту де його не потрібно. Щоб техніка безпеки ходила завжди поперед вас, а електрони бігли лише туди, куди ви їх направите.

Енергетиком бути круто,

Без сумнівів, це так -

Світло включив, і за хвилину

Відступає тьма і мрак.

Нехай завжди у вас контачить,

Струм біжить по дротах.

Щастя, радості, удачі

У свято ми бажаємо вам!

 

  21 грудня 2021 року напередодні Дня енергетика на базі Мелітопольського фахового промислово – економічного коледжу відбувся практичний семінар студентів «Підвищення ефективності використання енергетичного обладнання». В семінарі взяли участь студенти 2-4 курсу спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» нашого коледжу.

  Студент групи Е-19 1/11 Уткін Євген представив доповідь «Особливості використання частотних перетворювачів кранових електроприводів» (керівник Турусов Є.Ю).

  Студент групи Е-19 1/9 Борисенко Олександр виступив з доповіддю «Реалізація системи регулювання тиску у замкнутому тракті водоохолодження обладнання у термічному відділенні» ( керівник Діденко С.І).

  Студент групи Е-20 1/9 Сидоров Родіон підготував доклад  «Зниження витрат електроенергії на підприємстві» (керівник Богданець Г.В).

   Здобувачі освіти нашого коледжу отримали почесні грамоти за активну участь у семінарі.

Вітаємо з Днем енергетика!!! Вітаємо з Днем енергетика!!! Вітаємо з Днем енергетика!!!

 

Вітаємо наших студентів!!!!

Коментарів: 0

   Напередодні новорічних свят, 17 грудня,  до ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» завітав завідувач відділу організаційної та внутрішньопрофспілкової роботи Запорізької обласної ради профспілки металургів і гірняків України (ПМГУ) -  Величко Олександр Миколайович з метою оголошення підсумків проведення конкурсу відеороликів серед студентської молоді «Профспілка - очима молоді».

   Особливо приємним для адміністрації коледжу став той факт, що всі призові місця в даному конкурсі посіли студенти нашого коледжу. Переможцями конкурсу «Профспілка - очима молоді» стали наступні студенти:

   1 місце – Євтушенко Демид, група  М(ВСФ)-18 – грошова винагорода у сумі 2000 грн;

   2 місце – Харченко Андрій, група Е-21 – грошова винагорода у сумі 1500 грн;

   3 місце – Чепіга Даніл, група Е-21 – грошова винагорода у сумі 1000 грн.

   Всіх переможців урочисто привітали, вони були нагороджені за участь у конкурсі почесними дипломами Профспілки металургів і гірняків України та отримали грошову  винагороду. Студентів також привітали з наступаючими новорічними святами, побажали успіхів у навчанні, творчого натхнення та подальших перемог.

Коментарів: 0

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

Автор: SechAS від 13-12-2021, 14:09, переглянуло: 23

З 6 по 10 грудня в коледжі пройшов тиждень комісії  електромеханічних дисциплін.

   Розпочався тиждень в понеділок 6 грудня з виставки газет, в якій взяли участь групи 1 і 2 курсів.

   Яскраво, з гумором підійшли до цього творчого процесу електрики 2 курсу. Вони не забули про те, що наближаеться  День енергетика. В своїй газеті здобувачі освіти звернули увагу на енергозбереження, з гумором розповіли про новітні енергозберігаючі  технології.

   Газета механіків 2 курсу мала пізнавальний характер. Здобувачі освіти розглянули основні деталі машин, звернули увагу, на їх конструктивні особливості.

   Механіки першого курсу за допомогою олівця зобразили  деталі і пригадали основні закони фізики.

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

  7 грудня класні керівники 2 курсу Богданець Ганна Василівна і Павленко Оксана Володимирівна провели показову класну годину «Життя – найвища цінність. Як досягти успіху у житті». Гостями заходу були заступниця директора з виховної роботи Демидова Лідія Сергіївна та завідувачка транспортно-електротехнічного відділення Приходько Олена Валеріївна. У підготовці класної години брали активну участь здобувачі освіти груп Е-20 та ГМ-20. Метою цього заходу було донести до свідомості здобувачів освіти, що людське життя - найдорожчий скарб. Найвище покликання кожної людини - жити гідно серед людей. Захід спрямовано на те, щоб спонукати студентів до роздумів про сенс життя. Протягом заходу здобувачі освіти висловлювали свої думки. Наприкінці заходу було запропоновано тест «Чи здатні ви досягти успіху ?»  Інтерпретація результатів розважила усіх присутніх . Гості також із задоволення відповідали на питання тесту.

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

   В середу викладач Діденко Сергій Іванович разом із здобувачами освіти 3 курсу провів конференцію «Енергозбереження. Енергозберігаючі технології». Активну учать у проведенні конференції звяли студенти групи Е-19 Олександр Борисенко, Руслан Семененко, Олександр Леонов, Данило Луценко і групи ГМ-19 Гліб Лебідь, Артем Русанов та Микита Андрущенко. Студенти розглянули актуальні питання щодо  сучасних енергозберігаючих технологій в металургійній промисловості та сучасному житті.

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

 Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

  Викладач Турусов Євген Юрійович провів підсумкове показове заняття з дисципліни «Робототехніка» серед здобувачів освіти 2 курсу. На цьому занятті студенти не тільки розповідали про те, чому вони навчилися протягом семестру, а й продемонстрували теоретичні знання на практиці. Найбільший інтерес визвав робот, який зібрали здобувачі освіти групи Е-20, цей робот при різних програмах може застосовуватись для визначення перешкод, може бути кімнатною твариною. Цим роботом можна керувати за допомогою смартфона. Здобувачі освіти групи ОТ-20 зібрали метеостанцію, завдяки якій, є можливість контролювати  необхідні параметри.  Студенти групи ВСФ-20 навчилася робити електронних  пропуск, а здобувачі освіти групи ТТ-20 запрограмували  кодовий замок.

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін 

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

   Наприкінці тижня студенти 4 курсу підготували газети про результати технологічної практики на ПАТ «Запоріжсталь».

Тиждень комісії електромеханічних дисциплін Тиждень комісії електромеханічних дисциплін

   Тиждень комісії електро-механічних дисциплін був насиченим, пізнавальним і цікавим. Студенти, викладачі і гості заходів отримали задоволення!

Коментарів: 0

День збройних сил України

Автор: SechAS від 6-12-2021, 13:00, переглянуло: 22

Коментарів: 0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 52
Предыдущая    Следующая
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМФК
Розклад дзвінків
Погода