День відкритих дверей 2020

Автор: SechAS від 14-01-2020, 16:53, переглянуло: 7

Запорізький металургійний коледж ЗНУ проводить набір на підготовчі курси терміном навчання 3 місяці
Заняття розпочинаються 1 лютого 2020 року.

Переваги підготовчих курсів:
- професіональні викладачі;
- зручний час навчання (двічі на тиждень,початок занять о 16 00);
- одночасна підготовка до здачі ДПА з української мови і математики;
- можливість оплати частинами;
- отримання бонусних балів при зарахуванні.
Нагадуємо, що 5 лютого 2020 р. о 16 00 Запорізький металургійний коледж ЗНУ проводить День відкритих дверей.
Чекаємо на вас в нашому навчальному закладі.
Подбайте про своє майбутнє вже сьогодні, адже наші випускники затребувані , отримують достойну заробітну плату і гарантоване працевлаштування.

День відкритих дверей 2020

 

Коментарів: 0

ялинка

Автор: admin4 від 27-12-2019, 15:24, переглянуло: 13

ялинка

 

Коментарів: 0

піротехніка

Автор: admin4 від 27-12-2019, 15:21, переглянуло: 13

піротехніка

 

Коментарів: 0

90 років Запорізькому металургійному коледжу!

Автор: SechAS від 20-12-2019, 12:18, переглянуло: 16

У навчального закладу, як і у кожної людини, є свій день народження, своя біографія, певні етапи, що відіграють особливу роль у його житті.
Запорізький металургійний коледж ЗНУ - це насамперед дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь.
Нам виповнилося 90 років!
Ювілей - це перехрестя минулого, теперішнього і майбутнього. 90 - це багато чи мало?
З погляду історії - то лише мить, для навчального закладу - це пора розквіту.
12 грудня Запорізький металургійний коледж ЗНУ святкував свій ювілей - 90 років від початку заснування навчального закладу.
Металургія - це фундамент економіки країни, а професія металурга - одна з найважчих і почесних. Завдяки характеру, загартованому нелегкою працею, і відданості своїй справі, металурги у всі часи були прикладом професіоналізму і мужності.
Сьогодні ми всі ювіляри. І першокурсники, і вже сивочолі колишні випускники.
На святковий захід, який відбувся у Будинку культури металургів, завітало багато гостей: проректор з наукової роботи ЗНУ Васильчук Г., директор Інженерного інституту Коломоєць Г., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Волкова Г. , заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Пустоваров А., головний інженер ПАТ"ЗАПОРІЖСТАЛЬ" Жук А., голова профспілки металургів і гірників України Шапчис Ю. та багато інших.
Ювілей - це не тільки свого роду історична віха, але і кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідному коледжу.
Це педагоги: ті, хто щодня переступають поріг коледжу, сіючи зерно доброго, розумного, вічного, і ті, кого вже немає сьогодні, але живуть вони у пам'яті студентів, колег, і викладачі-пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті - успіхи колишніх випускників, їхні щирі слова подяки.
Ми пишаємося, що саме в нас виросли прекрасні фахівці випускники: Малишев І., Онода К., Жук А., Коржов В.,Ніколенко Р.,Хижняк С. ,Замула С.,Свиридов С., Лобов В., Бриндак А.,Куранов А.,Стоєв І.,Цимбал О. , Малієнко Д. , Гуртовенко С.,Науменко Р., Ясько Г., Птуха О.,Попівщий О.,Марковець А., Вейко Т.
Теплі слова вдячності і щирі побажання всього найкращого приймала директор Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Тютюнник Л.М. Всі гості завітали з подарунками, грамотами та відзнаками, які було вручено зі сцени викладачам за сумлінну працю, активну громадську позицію та підготовку молодших спеціалістів металургійної галузі.
Шановні гості наголосили на тому, що студентські роки є незабутніми, а викладачі - це справжні духовні наставники, чий досвід є невід'ємною складовою професійного успіху випускників і подальшого кар'єрного зростання .
Святкову атмосферу в залі створювали музичні виступи співробітників Будинку культури металургів. Порадував своїх викладачів і наш випускник Герасимчук Михайло, який подарував незабутні емоції , виконавши чудові пісні.
Вітаємо Запорізький металургійний коледж ЗНУ зі знаменною датою, зичимо наснаги, натхнення та успіхів у роботі!

 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу! 90 років Запорізькому металургійному коледжу!

 

Коментарів: 0

Першість області з кульової стрільби

Автор: SechAS від 17-12-2019, 08:39, переглянуло: 20

Першість області з кульової стрільби

Коментарів: 0

EducationUA

Автор: SechAS від 9-12-2019, 14:04, переглянуло: 27

EducationUA 2019-2020

Про програму

EducationUA – соціальний проект, який дає можливість молодим людям проявити себе і поборотися на конкурсній основі за фінансування навчання. Умови конкурсу передбачають визначення трьох переможців: перше місце – сертифікат на суму 20 тисяч гривень, друге та третє місця – відповідні грамоти та заохочувальні призи. 

Організаторами та спонсорами проекту виступили компанії SMMdriver, AutoFrom, Karno Energy і LadySpace. Головна мета даної соціальної програми – продемонструвати студентам на конкретному прикладі, що при бажанні вони можуть почати забезпечувати себе фінансово ще до моменту отримання диплому ВНЗ. 

Етапи проведення конкурсу:

  1. Написання аналітичної статті і її відправка на електронну адресу smmdriver.educationua@ukr.net
  2. Заповнення реєстраційної заявки на сайті організаторів до 8 березня 2020 року.
  3. Проведення аналізу і оцінки усіх робіт з 9 по 11 березня 2020 року.
  4. 15 березня 2020 року у місті Київ відбудеться контрольна презентація та захист робіт.
  5. Визначення трьох переможців і оголошення результатів конкурсу. 

Хто може приймати участь? 

Студенти, які бажають прийняти участь у конкурсі EducationUA, повинні відповідати наступним вимогам:

  • Бути громадянами України
  • Навчатися у будь-якому українському ВУЗі (факультет і спеціальність значення не мають)
  • Перебувати на контрактній/бюджетній основі

Також заявки на участь у проекті можуть подавати учні 11-х класів загальноосвітніх шкіл та ліцеїв.

УВАГА: участь у конкурсі є повністю безкоштовною і не передбачає ніяких додаткових платежів. 

Тема роботи

Перед учасниками конкурсу поставлена задача – написати аналітичну статтю об’ємом від 2000 до 3000 символів на тему: 

«Соціальні мережі для бізнесу – яку платформу обрати?».

Коментарів: 0

Мовно - літературний конкурс

Автор: SechAS від 9-12-2019, 13:30, переглянуло: 24

  Ну що б , здавалося , слова...
  Слова та голос - більш нічого.
  А серце б'ється, ожива,
  Як їх почує!
  Стартував ювілейний десятий етап Мовно - літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,  який відбувся на базі Малої гуманітарної академії.
  У конкурсі взяла участь студентка Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Остропицька Таіра.
  Мета даного заходу - популяризація української мови,  розвиток творчих здібностей учнів і студентів , долучення до краси рідного слова. Бажаємо натхнення і перемоги.

Мовно - літературний конкурс Мовно - літературний конкурс Мовно - літературний конкурс Мовно - літературний конкурс Мовно - літературний конкурс Мовно - літературний конкурс

Коментарів: 0

Абітурієнт 2020

Автор: SechAS від 9-12-2019, 13:12, переглянуло: 19

  Ви ще не визначилися з майбутньою професією? Бажаєте бути висококваліфікованим фахівцем з достойною заробітною платою і забезпеченим майбутнім? Ми допоможемо зробити вам правильний вибір.
   З метою популяризації металургійних спеціальностей викладач Запорізького металургійного коледжу ЗНУ Гузій С.В. у складі ЗНУ 5 грудня відвідала профорієнтаційний захід "Абітурієнт 2020", організований Гуляйпільським центром зайнятості.
   В рамках заходу було проведено зустріч зі старшокласниками,  презентовано провідні спеціальності коледжу,  наголошено на перевагах навчання. Всі учні отримали рекламні брошури та календарі з логотипом навчального закладу. Особливо зацікавилися працевлаштуванням після закінчення коледжу та оплачуваною практикою на робочих штатних місцях.
  Для школярів віддалених районів міста Запоріжжя спілкування безпосередньо з викладачами є корисним, адже їм належить прийняти важливе рішення - обрати навчальний заклад  і опанувати професію, яка буде приносити задоволення і забезпечувати їх майбутнє.
   Металургія є провідною галуззю Запорізького краю, а практика на металургійних комбінатах розвиває професійні вміння і навички.
  Сподіваємось, що старшокласники зроблять правильний вибір і оберуть для подальшого навчання Запорізький металургійний коледж ЗНУ.
   Чекаємо на вас, наші майбутні студенти.

Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020 Абітурієнт 2020

Коментарів: 0

Рівні серед рівних

Автор: SechAS від 4-12-2019, 14:55, переглянуло: 35

Чемпіони  України та їх фани завітали до Металургійного коледжу ЗНУ.

   Зазвичай ток-шоу «Рівні серед рівних» проводять в Обласній бібліотеці для юнацтва. Але в цьому році вирішили змінити правила і провести Фестиваль молодіжних талантів в металургійному коледжі. 

   На сцені актової зали з’являються по черзі імениті спортсмени. Спочатку Жора Абовян - чемпіон України з греко-римської боротьби  діліться з молоддю своїми секретами успіху. Наприклад, студенти були здивовані, що він підтягується 60 разів підряд.

   Його змінюють троє гравців команди «Мотор», яка очолює гандбольну  Лігу чемпіонів.

   Разом з гандболістами до студентів прийшли їх дуже круті фани. Всім присутнім у численній залі сподобалось, що Олександр Озмитель - «заводила фан-сектору»,  навчив їх своїм кричалкам в підтримку команди. Потім, Андрій  Бондарів - менеджер послуг фан-сектору  запросив підтримати «Мотор»  на гру ввечері, та подарував студентам 20 безкоштовних квитків на наступний матч команди, який відбудеться 17.12.19 р.

   Черга виступати  доходить до старшого тренера Запорізької ДЮСШ «Металург»  Едуарда Юрійовича  Дорошенко.    Він розповідає майбутнім металургам, як проходять навчання у школі ,  та згадує колишніх  вихованців ДЮСШ, які вже сталі відомими зірками футболу України.

   Час спілкування зі спортсменами минає швидко. І ось вже посміхається на сцені крайній гість заходу - Ігор Васильчук - Чемпіон України з сучасних танців та тренер з культуризму.

   Ток-шоу добуває кінця. Ведуча, Лариса Головко, запрошує на сцену організатора зустрічі Олександра Кахая (Голову ГО «Наше щасливе життя»),  іменитих спортсменів, студентів коледжу, які брали участь у концертної програмі,  та майстрів спорту, які теж навчаються в цьому коледжу. Всі разом бажають глядачам гарного настрою, здоров’я та успіхів, а Україні повернути звання однієї з найпотужніших спортивних держав.

   Захід відбувся в рамках реалізації партнерського проекту «Мобільна школа молодого патріота «Я так думаю» Запорізької обласної бібліотеки для юнацтва та ЗМК ЗНУ. Цей проект бібліотека виграла під час конкурсу соціальних ініціатив «Ми - це місто», а кошти виділив ВАТ «Запоріжсталь».

Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних Рівні серед рівних

Коментарів: 0

ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ

Автор: SechAS від 25-11-2019, 11:46, переглянуло: 37

ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ

   Вперше команда ЗМК «Філомани» взяли участь у VІІ Всеукраїнському фестивалі філософії «Захід - Схід: діалог культур» 20.11.2019 року, який традиційно проводить факультет соціології та управління ЗНУ.

   Метою фестивалю є залучення молоді до філософського осмислення життя, сприяння формуванню нестандартного інноваційного мислення, спрямованого на вирішення нагальних соціальних проблем.

   На фестивалі було представлено 11 команд з різних закладів освіти міста, більшість з яких брали участь в ньому не вперше. Результати команд-учасників оцінювались професійним журі. 

   Всі учасники отримали грамоти, сувеніри, солодкі подарунки та чимале задоволення: учасники – від гри, гості заходу – від чудової та насиченої програми, а судді – від талановитої, нестандартно мислячої молоді.

ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ ФЕСТИВАЛЬ ФІЛОСОФІЇ

Коментарів: 0

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 34
Предыдущая    Следующая
Эксклюзивные Дизайнер квартир недорого в москве.
Красивейшие шаблоны для dle скачать бесплатно dle.
Новые игры скачать торрент бесплатно
Современная женский сайт поможет в вашей деятельности.
Русские онлайн сериалы с огромным выбором.
скачать игры для psp
купить не дорого протеин с доставкой.
Самый грамотный детский фотограф и фото на праздник.
Народные методы лечения травами и другими средствами.
скачать psvita игры для псп.
скачать бесплатно игры для android и приложения для телефона.
бурение бетона алмазная резка и проемов.
Відеоролик ЗМК
Розклад дзвінків
Погода